Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET 1+1+GARAZH , RR. GEORGE W.BUSH

ngjitur me qendren tregtare toptani | 69 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, perballe qendrës tregtare "Toptan...

Botuar më 20/09/2019
95.000,00 euro

YZBERISHT

Prane KMY | 72 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 72 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 19/09/2019
47.000,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

Perballe Hotel 7777 | 74 M2 | 22.200 Euro

Shitet ap 1+1, 74 M2, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne punim e siper dhe sh...

Botuar më 19/09/2019
22.200,00 euro

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

TEK PORCELANI

KRYQEZIMI VARRIT TE BAMIT, NGJITUR ME PALLATET KOLOMBO | 44 M2 | 33.000 Euro

Shitet garsoniere, me siperfaqje, 44 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, mbi lokal, me hipoteke (1 garazhd). Pallat i ri. Cmimi

Botuar më 22/09/2019
33.000,00 euro

TEK PORCELANI

kryqezimi varrit te bamit, ngjitur me pallatet kolombo, | 44 M2 | 35.200 Euro

Shitet garsoniere, me siperfaqje, 44 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, mbi lokal, me hipoteke (1 garazhd). pallat i ri. cmimi

Botuar më 22/09/2019
35.200,00 euro

RR. "BESIM ZYMA",

perballe Spitalit te Femijeve, | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 22/09/2019
27.000 leke

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja rremes, | 85 M2 | 46.750 Euro

Shitet 1+1, 85 M2, kati I banim, me hipoteke.Shitet me cmim okazion

Botuar më 22/09/2019
46.750,00 euro

QYTETI STUDENTI

Prane ish shkolles Flabina | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e kompletuar, kati 1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 21/09/2019
16.000 leke/muaj

PRANE STADIUMIT SARANDE

Unaza e Re | 70 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, tarrace, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2019
40.000,00 euro

RRUGA DAJT

Restorant Muraga | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera Apartamenti 1+1, 100 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2019
20.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Zona Komuna Parisit | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 ballkon, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e re, vetem per 1 student mashkull ne formen e nje konvikti privat. Ambienti eshte i ri, i mobiluar plotesisht. Dhoma jane te paisura dhe me frigorifer. Secila dhome ka banjon personale

Botuar më 21/09/2019
20.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 60 M2 | 300 Euro

Apartament 1+1 me qera me vendodhje te ne Myslym Shyri.Apartamenti ka siperfaqe totale 60 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi dhe nje tualet.Apartamenti eshte i mobiluar sipas kushteve bashkohore dhe ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri me ashensor., 60 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar

Botuar më 21/09/2019
300,00 euro/muaj

RR. "QEMAL STAFA",

Varri Bamit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1+dhome gatimi+ngrenie, 80 M2, i mobiluar, Kati I

Botuar më 21/09/2019
20.000 leke