Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

JEPET ME QIRA : APARTAMENT 1+1/ZONA 21 DHJETORI

pranë market Joena | 65 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1, me sipërfaqe 65 m², kt 9- banim tek kompleksi Rrapushi I përbëre nga një sallon ndenje & ambjent gatimi, dhomë gjumi, korridor, ballkon si dhe 1 tualet. Preferohen familjarë dhe afat gjatë. Jo kafshë shtëpiake., 65 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA NDRE MJEDA

afer nyjes se betonit | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, PER DJEM

Botuar më 07/06/2023
13.000 leke

RADHIME

Shitet, Apartament 1+1, Radhime PRO+32103 | 122 M2 | 29.816.800 Euro

• Kati 4• Sipërfaqe 70.09 m2 (neto)• Sipërfaqe 122.20 m2 (bruto)• Sipërfaqe verande 20.3 m2• Ambiente te gjelbera 18.6 m2• Ambient ndenje dhe ambient gatimi• Dhome gjumi• Tualet• Ballkon• Verande e gjelberuar• Ndodhet ne vije te pare, me pamje nga deti• Projekte dhe arkitekture bashkekohore• Cilesi e larte ndertimi• Ndertimi i ri i vitit 2023• Aktualisht jane ne faze grop, 122 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
244.400,00 euro/m²

RRUGA E BOGDANVE

Rruga e Bogdanve | 58 M2 | 400 Euro

Ofrohet apartament 1+1 per qira tek Rruga e Bogdanve me siperfaqe 58m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor qe ben shopendarjen ne soxhorno, nje dhome gjumi te bollshme edhe nje tualet me dritare .Zona ku ndodhet apartamenti ofrone shume facilitet si farmaci markete dhe eshte shume prane Qendres .Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni, 58 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Prane Shkolles Andon Zako Cajupi | 86 M2 | 400 Euro

Rruga Kongresi Manastirit, prane Shkolles Andon Zako Cajupi jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 86m2 katii 6( i fundit) pa ashensore, Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Jepet me Qera i mobiluar si ne foto.Jepet me Qera 400 Euro ne Muaji, 86 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

Te Ish Ekspozita | 76 M2 | 500 Euro

Te Ish Ekspozita, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 76 m2, kati i 12 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket, me kondicionere ne te dyja ambientet dhe kabine dushi me radio.Pamje e lire. Orientimi Jug Lindje.Jepet me qira 500 Euro ne Muaj, 76 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
500,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI SHITET NJESI 1+1, 130,000 EURO

Rruga Qemal Stafa , prane OSShE-se, | 65 M2 | 130.000 Euro

Njesia ka siperfaqe bruto 65 m² dhe siperfaqe neto 58.5 m² . Organizohet ne 2 dhoma ,1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te teknik te pallatit te mireadministuar dhe te pajisur me ashensor .Aktualisht e shfrytezuar me qera si njesi banimi. Siperfaqe bruto : 65 m² Siperfaqe neto : 58.5 m Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik. Disponon çertifikate pronesie., 65 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 130,000 Euro.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

FUSHA E AVIJACIONIT

tek Bar Agron | 48 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 48 m2, me Hipotek, kati 10 (jo i fundit), pallat i ri me 2 ashensor., 48 M2

Botuar më 07/06/2023
78.000,00 euro

RRUGA KASTRIOTET, SHITET APARTAMENT 1+1+2+VERANDE, 110,000 €URO

pak minuta larg spitalit Hygeia | 87.19 M2 | 110.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pike hyrese dhe dalese te Tiranes, ç’ka e ben te pelqyeshem per banim, dhe investim. Ka sip banimi 87.19 m2 dhe siperfaqe verande 97.29 m2. Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi (me hapsire optimale per t’u ndare ne dy dhoma), korridor 2 tualete si dhe nje verande. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar. Siperfaqe bruto : 204.4m², 87.19 M2, kati 3, 2 banjo, 1 dhome gjumi, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sip te perbashketa : 19.92 m² Disponon çertifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
110.000,00 euro

21 DHJETORI

HOTEL MONDIAL | 55 M2 | 400 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B210350) TiraneTek 21 Dhjetori ,Rruga Kongresi i Lushnjes, pas Hotel Mondial, jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 5 me ashensor i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. A.PTarife sherbimi agjenise gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase dhe nje muaj garanciJepet me qera 400 euro/ mua, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj
)