Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

RRUGA BABE REXHA

pas Qendres Globe | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor .Apartamenti lirohet me date 2 Qershor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 50 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI ! -EONPLUS75153

Durrës | 60 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare bregdetare me pamje ballore deti , ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron te gjitha facilitet e nevojshme .Organizohet ne ne korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e gjumit ,ambjent ndenje si dhe kuzhine ,ballkon ,tualet, 60 M2

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE MYSLYNM SHYR

Rruga Hime Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Vendodhje Fantastike , ne nje nga Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e Mire Investimi ., 68 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Shkolla e Baletit | 92 M2 | 340 Euro

Apartament 1+1 + post parkimi me qira tek tregu Elektik!Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ,1 kushin tualet ballkon ka dhe oborr per te parkuar makinen., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
340,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI

rruga Tefta Tashko Koco prane Market Arber | 54 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 54 m², 1+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 2-te te nje vile me hyrje me vete . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 400 €uro ., 54 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR

Astir | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet Apartament me qira 1+1 ne Astir .Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 3 banim ne nje pallat te miradministruar me ashensor !Per me shume ju lutem me kontaktoni !, 68 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
30.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Perballe Universitetit Luarasi | 62 M2 | 130.000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe tualetZone mjaft e preferuar per banim e investim, 62 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, 350 EURO

Perballe Bar Loft | 68 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, plotesisht i mobiluar, i pabanuar me pare, ndodhet ne katin e fundit ne pallat me ashensor, 68 M2, 2 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

NE KRYQEZIMIN E RRUGES SE DIBRES ME RRUGEN NIKO AVRAMI

prane Hotel Gjilani | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 350 Euro, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj
)