Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SAUK I RI

Prane Akademise se Policise Sauk | 63 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Sauk i Ri, Prane Akademise se Policise Sauk, 63 M2, 20.000 leke i diskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, kati 3
0.1 ballkone, vendparkim, oborr
Përshkrim

Apartament 1+1 + 2 b+ ballkon. Kati 3. Pjeserisht mobikuar, i Ri dhe i pabanuar, shteuar me parket dhe me kapote termoizoluse (kursim energjie), 63 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 0.1 ballkone, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi per 1 post parkimi

20.000 leke/muaj

Botuar më 26/03/2020

Telefon
)