Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

PRANE 21 DHJETORIT

Tek Mondiali | 65 M2 | 71.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 65 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime super cilesore, sistem kapote.

Botuar më 28/05/2020
71.500,00 euro

SAPO KALON MATERNITETIN E RI

shitet | 69 M2 | 58.650 Euro

Apartament 1+1. Sip, 69 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime shume cilesore. Pozicioni Jug/Perendim.

Botuar më 28/05/2020
58.650,00 euro

MBI TREGUN ELEKTRIK

ne rrugen Mihal Grameno | 56 M2 | 52.000 Euro

Shitet partament 1+1. Sip, 56 M2, kati 2. Pallat i ri ne proces hipotekimi. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 28/05/2020
52.000,00 euro

RR.PANDI DARSHA

NE KUPOL, NDERTESA 27 | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

OKAZION! PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

mbrapa Bar Santes | 82 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 1+1+1 tualet me dritare. Sip, 82 M2, kati 4. Pallat i ri me hipoteke.

Botuar më 28/05/2020
80.000,00 euro

MBRAPA SHKOLLES 1 MAJI

TEK TYNELI I ISH TREGUT ELEKTRIK | 70 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
28.000 leke

KOMUNA E PARISIT

APARTAMENT ME QERA 1+1, KOMUNA E PARISIT | 79 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Komunes se Parisit, shume prane rrethrrotullimit. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 79m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kondicioner ne cdo ambient. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte shume mire i administruar., 79 M2, kati 9, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

NE LAGJEN ALI DEM

tek shkolla Kushtrimi i Lirise | 58 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 58 M2, kati 1 i ngritur me shkalle. Pallat ekzistues me tualla. Me hipoteke. Hyrje e restauruar totalisht, bosh.

Botuar më 28/05/2020
45.000,00 euro

PRANE SELVISE

ne rrugen 4 Deshmoret | 82 M2 | 90.200 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 82 M2, kati 4. Pallat i ri ne proces hipotekimi. Punime cilesore.

Botuar më 28/05/2020
90.200,00 euro

TEK FRESKU

shitet | 114 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 114 M2, nga te cilat 74 m² ap +40 m² verande. Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje te re. Parket, dritare dopio xham, grila elektrike, sistem ngrohje ftohje.

Botuar më 28/05/2020
59.000,00 euro
)