Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 08/03/2021
59.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklonika nr 5 | 78 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+sudio+dhome gardarobe. Sip, 78 M2, Pallat i ri. Apartame...

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

RRUGA ELBASANIT PRANE INSTITUTIT TE HIGJENES DHE FISH OP,

Zone perfekte | 70 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues teper te mirembajtur, apartamenti eshte i arreduar me arredim cilesor,, 70 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, I pershteshem per cift apo per 3 goca ne marrdhenje pune

Botuar më 08/03/2021
33.000 leke/muaj

ALI DEM

200m larg fushes | 60 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh pa ashensor i ndodhur ne rrugen idris dollaku, 60 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 08/03/2021
45.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga Kavajes | 65 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 1+1 ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper familjare, mobiluar totalisht ne menyre moderne , me bare, markete, restorante etj,, 65 M2, kati 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro/muaj

KOPSHTI ZOOLOGJIK

prane tij | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet, ne nje zone te qete dhe teper te preferuar, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

prane Kryqezimit | 70 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore, zona teper e preferuar, dhe lehtesisht e aksesueshme, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
330,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

tek Kompleksi Kika 1 | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, ne nje nder komplekset me familjare dhe cilesore, 70 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Super mundesi investimi | 66 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1 mbrapa policise bashkiake tek 21 dhjetori. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. I mobiluar ne menyre moderne. I pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Per me shume na kontaktoni., 66 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/03/2021
78.000,00 euro

SUPER MUNDESI INVESTIMI

21 Dhjetorit, mbrapa Policise Bashkiake. | 66 M2 | 78.000 Euro

Hyjra eshte e sapo-rikonstruktuar, me punime shume cilesore, mobilim modern dhe e pabanuar me pare. Orientim Lindje., 66 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipoteke.

Botuar më 08/03/2021
78.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Afer me Lulishten dhe Rrugen e Kosovareve | 40 M2 | 52.000 Euro

Shume mire e areduar, pallat i ri, e pabanuar me pare, 40 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
52.000,00 euro

OXHAKU

Prane Bar Artisti | 54 M2 | 48.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane Artisti Lounge Oxhaku. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 4, jo te fundit, te nje pallati parafabrikat te mirembajtur. Per me shume na kontaktoni., 54 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/03/2021
48.000,00 euro
)