Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT GARSONIERE 1+1-TEK TREGU ELEKTRIK

Zona Tregu Elektrik, Fusha Ali Demi | 45.4 M2 | 42.700 Euro

Shitet Apartament Garsonier 1+1, ne Zonen e Tregut Elekrik dhe fushes e Ali Demit! S...

Botuar më 19/02/2021
42.700,00 euro

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 16/02/2021
59.000,00 euro

ZONA E 21 DHJETORIT

Mbas Hotel Mondial | 63 M2 | 280 Euro

Me qera 1+1 Apartament i ri, 63 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2021
280,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO PRANE RESTORANT DURRESIT NE TIRANE (ID 4119109)

Prane Restorant Durresit | 64 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhina si me vete, ballkon, e gjithe shtepia me parket, e mobiluar, orientimi me diell., 64 M2, Property ID : 4119109 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
62.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE STATCIONIT TE FUNDIT TE TIRANES SE RE NE TIRANE (ID 4119060)

Rr. Irfan Tomini, prane statcionit te fundit te Tiranes se Re | 57 M2 | 58.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, me parket, orientim lindje – jug., 57 M2, Property ID : 4119060 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
58.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK BERRYLI, PRANE BAR VOTRA NE TIRANE (ID 4119098)

Tek Berryli, prane Bar Votra | 55.9 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqa 55.9 m², me hipoteke, kati zero ne pallat ekzistues, Tualet me vaske. Ballkoni eshte pershtatur per tu bere nje dyqan i vogel lagje, i pajisur e qepen. Shitet bosh., 55.9 M2, Property ID : 4119098 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
60.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE TEK ISH NISHARAKU PRANE UET-SE NE TIRANE (ID 4111168)

Tek Nisharaku, prane UET-se | 52 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 52 m², me Kontrate Porosie, kati 2 me ashensor, tualete , ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat ., 52 M2, Property ID : 4111168 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
55.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN JORDAN MISJA PRANE LAVAZH 313 NE TIRANE (ID 4111173 )

Rruga Jordan Misja prane Lavazh 313 | 74 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell,, 74 M2, Property ID : 4111173 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
45.000,00 euro

GARZONIERE ME QERA NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER NE TIRANE (ID 4201015)

Ne rrugen 5 Maji prane Concord Center | 29 M2 | 210 Euro

Jepet me qera garsoniere, siperfaqa 29 m², kati 3 ne nje pallat te ri, I gjithi i mobiluar, kondicioner. I pershtatshem per nje cift ose 2 vajza., 29 M2, Property ID : 4201015 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
210,00 euro

GARZONIERE ME QERA NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER NE TIRANE (ID 4201014)

Ne rrugen 5 Maji prane Concord Center | 39 M2 | 220 Euro

Jepet me qera garsoniere, siperfaqa 39 m², kati 4 ne nje pallat te ri, I gjithi i mobiluar, kondicioner. I pershtatshem per nje cift ose 2 vajza., 39 M2, Property ID : 4201014 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
220,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE OKAZION NE RRUGEN E BARRIKADAVE, AFER SHKOLLES “SAMI FRASHERI”NE TIRANE (ID 4111102 )

Rruga e Barrikadave, qender, afer shkolles “Sami Frasheri” | 82.6 M2 | 82.600 Euro

Shitet OKAZION Apartament 1+1 ne pallat te Ri, e mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 82,6 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3, me kondicioner, me ashensor, ballkon, tualet. Rast ideal per investim, zone me kerkese te larte per qera 350-400 euro., 82.6 M2, Property ID : 4111102 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
82.600,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES PRANE FARMACISE 10 NE TIRANE (ID 4111136 )

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10 | 74.4 M2 | 64.260 Euro

Shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni, orientim me diell.ne katin e 4 apartament 1+1 me siperfaqe 73.7 m²,ne katin e 9 apartament 1+1 me siperfaqe 71.4 m²., 74.4 M2, Property ID : 4111136 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
64.260,00 euro
)