Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

Prane Gjimnazit Qemal Stafa | 55 M2 | 250 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet minimale pallat ekzistues buze rruges kryesore hyrje e restauruar totalisht, 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
250,00 euro/muaj

ASTIR

Bulevardi i ri | 75 M2 | 46.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne Astir, tek bulevardi i ri. Apartamenti eshte komod ,me hapesira te bollshme, ndricim natyral ,, 75 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti ka hipoteke. Per me shume informacion -Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
46.000,00 euro

RR.UKE RAMA

rruge kryesore | 50 M2 | 5.000 Leke

Kerkoj nje vajze, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
5.000 leke/person

QYTET STUDENTI

Prane Kompleksit Ana | 62 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke,me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 4 me ashensor, siperfaqe 62 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket. Cmimi 64000€., 62 M2, ID:111422

Botuar më 03/03/2021
64.000,00 euro

QYTET STUDENTI

Prane Kompleksit Ana | 45.8 M2 | 50.000 Euro

, Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke,me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 3 me ashensor, siperfaqe 45.8 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket. Cmimi 50000€., 45.8 M2, ID:111423

Botuar më 03/03/2021
50.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tirane | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Kodra e Diellit. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral, 70 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion Agjensia imobilare-Real Home

Botuar më 03/03/2021
30.000 leke/muaj

RR.”DURRESIT”,

PRAPA PALLATIT KARAVAN, perballe Laprakes, | 45 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, ne shtepi private, kondicioner, internet falas, mundesi parkimi

Botuar më 03/03/2021
18.000 leke

MYSLYM SHYRI

Rruga Islam Alla | 100 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht ne menyre cilesore ,apartament komod pallat i ri, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA SIRI KODRA

Prane Hotel Meridian | 80 M2 | 230 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat ekzistues, i mobiluar, kati 2, siperfaqe 80 M2. Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, korridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Me vendparkim falas. Cmimi 230 €., 80 M2, ID 211562

Botuar më 03/03/2021
230,00 euro/muaj

EUROPIANI

Mbas Uetit | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
35.000 leke/muaj
)