Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

DON BOSKO

Vizion Plusi | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral,, 70 M2, 4 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion kontakto Agjensi imobilare-Real Home

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

HIM KOLLI

Prane rruges Kryesore | 70 M2 | 330 Euro

Per qira apartament ne gjendje shume te mire ne pallat te ri me ashensor., 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
330,00 euro/muaj

SAUK I VJETER

rruga Selim Brahja | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
18.000 leke

TE PALLATET AGIMI

Prane Kinemase | 65 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament 1+1 kati 4 pallat ekzistues i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 65 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
32.000 leke/muaj

LIQENI

Rruga Peti | 70 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Tirane | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne Liqeni i Thate. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral, arkitekture bashkekohore, i mobiluar dhe i paisur me elektro-shtepiake, 70 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte pa hipoteke. Per me shume informacion kontakto -Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
70.000,00 euro

DON BOSKO

Prane Kishes | 75 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 75 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 PAS UET

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Sali Butka prane UET.Zona ofron shume nje sere facilitetesh si shkolla, kopshte, supermarket, farmaci etj.Zona ofron dhe mundesi parkimi. | 62 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallat te ri me ashensor.Orjentohet nga Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricim natyral.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt e organizuar nga nje koridor i cili ben shpendarjen e ambjenteve si dhoma e gjumit, tualeti, salloni si dhe kuzhina.Apatamenti shitet i mobiluar si ne foto.Disponon dokumentacion te rregullt (Hipoteke), 62 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
65.000,00 euro

BRRYLI

Prane Big Market | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon. Apartamenti jepet i arreduar totalisht, pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues., 50 M2, 2 ambjente, kati 4, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
30.000 leke/muaj

RR. 5 MAJI

Pallati Concord | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, preferohen familjare

Botuar më 03/03/2021
23.000 leke
)