Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA 1+1 ME SUPER CMIM TEK PALLATET AGIMI

perballe Sky Tower | 50 M2 | 310 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, i mobiluar, te gjitha paisjet elektroshtepiake te reja, mobilim i ri. Preferohen 2 vajza. Parapagim 2 muaj

Botuar më 11/08/2020
310,00 euro

SELITE TE VOGEL

afer shkolles marlin barleti | 38 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 38 M2, kati 1, i mobiluar, me afatgjate

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke

TEK FRESKU

prane rezidences se Bamirit | 43 M2 | 17.000 Leke

Jepet garsoniere, 43 M2, kati 2, 1 banjo, shume e komode. Zone e qete dhe shume e preferuar. Me hapesire parkimi

Botuar më 11/08/2020
17.000 leke

VALA MAR

Rezidence ne Gjirin e Lalezit | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 60 M2, kati 2, Ndertim i ri i sapo perfunduar

Botuar më 11/08/2020
60.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

tek Hipoteka | 76 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 1+1 +37 m² verande, 76 M2, kati 2, Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime shume cilesore! +500 euro/m² veranda. Cmimi apartamentit

Botuar më 11/08/2020
76.000,00 euro

PRANE RRUGES DON BOSKO,

perballe lokal "Herdi" | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, + verande 60m, e pajisur me kondicioner dhe oxhak funksional, sistem izolimi kapot, smart tv.

Botuar më 11/08/2020
32.000 leke/muaj

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Tregu Cam | 76 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 76 M2, kati 5, Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht

Botuar më 11/08/2020
69.000,00 euro

SHKOLLA E KUQE

shitet | 77.7 M2 | 99.456 Euro

Apartament 1+1, 77.7 M2, kati 3, Pallat i ri ne ndertim. Punimeshume cilesore

Botuar më 11/08/2020
99.456,00 euro

RRUGA "LUCIE MILOTI",

fabrika e Kepuceve | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke/muaj

STADIUMI DINAMO, AFER BLLOKUT,

Stadiumi Dinamo, afer Bllokut, | 39 M2 | 58.000 Euro

Shitet ambient komercial ne pallat te Ri shume cilesore, i pershtatshem per zyre ose banim (ne kat ka vetem biznese/zyra), siperfaqe 39.13 m² ne total, (34.25 m²) me Hipoteke njesi, kati i dyte me ashensor, tualet, i pershtatshem per banim ose zyre, klinike, noteri etj., 39 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161021

Botuar më 11/08/2020
58.000,00 euro
)