Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA FORTUZI

Rruga Fortuzi | 39 M2 | 57000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rruga Fortuzi, Rruga Fortuzi, 39 M2, 57.000 euro
Përshkrim

Shitet Garzoniere ne pallat te Ri, kati 4 banim me ashensor, sip. 39 m2 me Hipoteke dhe 20 m2 verande, ka nje dhome te madhe per fjetje, gatim ngrenie, koridor, tualet, e mobiluar., 39 M2

57.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)