Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA ELBASANIT

10 minuta ne kembe nga Ekonomiku | 40 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RRUGA ELBASANIT, 10 minuta ne kembe nga Ekonomiku, 40 M2, 30.000 leke i diskutueshem
1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e re, kati 1
1 ballkon, oborr
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, E pershtatshme per 3 persona, hyrje me vete. Te jene serioz dhe korrekt

30.000 leke

Botuar më 11/10/2019

Telefon
)