Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 10/02/2020
20.000 leke

21 DHJETORI

pas Hotel Mondial | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallate ri,, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
300,00 euro/muaj

SIPER SHKOLLES CAJUPI

Perballe spitalit femijeve | 70 M2 | 52.000 Euro

1+1+1dhome te vogel per femij,pallat i ri, 70 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke, orientimi lindje perendim. Nuk jepet me kredi bankare, vetem me lek kesh

Botuar më 18/02/2020
52.000,00 euro

RR. 5 MAJI

Shkolla Tirana Jone | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne pallat te Ri+21m² verande, 55 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Air Conditioned jepet me qera per nje vit minimumi

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke/muaj

PLAZH DURRES, 50M NGA DETI

shkembi i Kavajes, kompleksi Xixa | 43 M2 | 25.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2, mobilim i ri

Botuar më 18/02/2020
25.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK BOGDANET | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, mobilim i ri

Botuar më 18/02/2020
58.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

prane Kompleksit Halili | 50 M2 | 240 Euro

Rruga e Dibres, prane Kompleksit Halili, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqja 50 m2, kati 2, apartameti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, orientim me Diell, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 18/02/2020
240,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 55 M2 | 30.000 Leke

Don Bosko, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 5 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashekohore, orientim me diell.Jepet me Qera 30 000 Leke, 55 M2

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

TEK UET

Jepet | 75 M2 | 350 Euro

Me qira apartament 1+1 me sipqerfaqe, 75 M2, kati 5 . Pallat i ri .Apartamenti i kompletuar totalisht .

Botuar më 18/02/2020
350,00 euro/muaj

RR. KARL GEGA

tek stacioni i trenit | 60 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, ne kushte bashkekohore, kondicioner

Botuar më 18/02/2020
37.000 leke

MBRAPA HOTEL MONDIALIT

Prane 21 Dhjetorit | 83 M2 | 87.150 Euro

Shitet apartament 1+1, 83 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 18/02/2020
87.150,00 euro
)