Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 27/10/2021
58.000,00 euro

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

JEPET ME QERA  APARTAMENT 2+1

Rruga Perlat Rexhepi ish Bllok | 92 M2 | 550 Euro

Me siperfaqe 92m2Kati 5 . Organizohet:. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku. 2 dhoma gjumi. 1 Ballkon . 1 banjo .Ofrohet: . E mobiluar. Kondicioner. Zone e qete• Me pllake. AshensorCmimi :550 euro 1Qera/1 GaranciBashkepunon me te huajID VI 014, 92 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
550,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA BARDHYL

OKAZION. Apartament 2+1 e shitje ne pallat te ri - TIRANE | 114 M2 | 102.600 Euro

PRANE FARMACISE NR 10 - KOMPLEKSI ARLIS I RI, 114 M2, kati 3, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
102.600,00 euro

SHTEPI ME QERA - BLLOK, PRANE SHESHIT WILLSON

Bllok, prane Sheshit Willson | 145 M2 | 650 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne bllok, prane sheshit willson.Apartamenti ka siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne kat te 8, ne pallat te ri me ashensor.Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar , ne mes te kryqezimit, prane sheshit willson.Organizohet nga ambient ndjenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.Orientim Lindje.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper bashkkohore., 145 M2

Botuar më 27/10/2021
650,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE ZONEN E ASTIRIT PRANE BULEVARDIT TE RI NE TIRANE (ID 42211200)

Ne zonen e Astirit prane Bulevardit te Ri ne Tirane | 104 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 104 m², kati 6 me ashensor, tualete, koridor shperndares ne te gjitha dhomat, ballkon, orientim me diell.Cmimi 450 euro., 104 M2, Property ID : 42211200 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
450,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - BLLOK, PRANE SHESHIT WILLSON

Bllok, prane Sheshit Willson | 145 M2 | 650 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne bllok, prane sheshit willson.Apartamenti ka siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne kat te 8, ne pallat te ri me ashensor.Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar , ne mes te kryqezimit, prane sheshit willson.Organizohet nga ambient ndjenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.Orientim Lindje.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper bashkkohore., 145 M2

Botuar më 27/10/2021
650,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA E ELBASANIT, AMBASADA AMERIKANE

Rruga e Elbasanit, Ambasada Amerikane | 105 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per zyre tek Ambasada Amerikane.Ambienti ka siperfaqe 105 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente, 1 tualet dhe ballkon.Totalisht i investuar.Cmimi eshte 600 euro i diskutueshem., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA E ELBASANIT, AMBASADA AMERIKANE

Rruga e Elbasanit, Ambasada Amerikane | 105 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per zyre tek Ambasada Amerikane.Ambienti ka siperfaqe 105 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente, 1 tualet dhe ballkon.Totalisht i investuar.Cmimi eshte 600 euro i diskutueshem., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES AFER BLLOKUT GINTASH NE TIRANE (ID 4121729)

OKAZION! Laprake, afer Bllokut Gintash | 112 M2 | 88.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 112 m² total me Hipoteke, kati 5 me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje se bashku me guzhinen, 2 tualete, ballkon, orientimi i hyrjes eshte me diell, vendodhja e apartamentit krijon mundesi per parkim.Shitet 88.000 Euro, 112 M2, Property ID : 4121729 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE DON BOSKO, PRANE KOMPLEKSIT VIZION NE TIRANE (ID 42211199)

Ne Don Bosko, prane Kompleksit Vizion | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i trete i nje vile me dy dhoma gjumi, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 125 m², tualet, parket, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 500 euro i diskutueshem, 125 M2, Property ID : 42211199 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK VARRI BAMIT, PRANE ISH-PROFARMES NE TIRANE (ID 4129198)

Tek Varri Bamit, prane Ish-Profarmes | 72 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 72 m², kati 1 i ngritur me disa shkalle, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, i mobiluar, orientimi me diell.Shitet 60000 euro, 72 M2, Property ID : 4129198 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
60.000,00 euro
)