Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

TEK ISH TREGU ELEKTRIK,

rruga Todi Shkurti prane Kompleksit Grand | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 60 m2, 1 +1 i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi 350 €uro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

prane Burgut 313 | 70 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 70 m2 1+1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhoma gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi : 40,000Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e te Agjensise Imobiliare, 70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 07/06/2023
40.000 leke/muaj

APARTMENT FOR SALE 1+1 NEAR THE SPORTS PALACE!!! -EONPLUS73787

Durrës, | 64 M2 | 58.000 Euro

We are selling a 1+1 apartment near the sports palace.This apartment has a surface area of 59m2 net and 64m2 gross.It is located on the third residential floor and the fifth from the ground floor., 64 M2, For more information or a visit to the property, contact us!!!

Botuar më 07/06/2023
58.000,00 euro

RRUGA GJON BUZUKU

prane Rruges se Dibres ,pak minuta larg nga Vila Gold | 65 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 65m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 50,000 Leke, 65 M2, kati 9, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 50,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
50.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane Kika 2 | 65 M2 | 60.000 Leke

Komuna e Parisit prane Kika 2 jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65m2 kati i 4 me ashensore ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithi me parket, kondicioner.Jepet me Qera 60.000 Leke ne Muaji, 65 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
60.000 leke/muaj

RRUGA BABE REXHA

pas Qendres Globe | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor .Apartamenti lirohet me date 2 Qershor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 50 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI ! -EONPLUS75153

Durrës | 60 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare bregdetare me pamje ballore deti , ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron te gjitha facilitet e nevojshme .Organizohet ne ne korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e gjumit ,ambjent ndenje si dhe kuzhine ,ballkon ,tualet, 60 M2

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE MYSLYNM SHYR

Rruga Hime Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Vendodhje Fantastike , ne nje nga Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e Mire Investimi ., 68 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Shkolla e Baletit | 92 M2 | 340 Euro

Apartament 1+1 + post parkimi me qira tek tregu Elektik!Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ,1 kushin tualet ballkon ka dhe oborr per te parkuar makinen., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
340,00 euro/muaj
)