Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

NE KOPSHTIN BOTANIK

Perballe Xhamise | 70 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 70 M2, kati 4. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim shume cilesore.

Botuar më 28/05/2020
77.000,00 euro

UNAZA E RE

tek mbikalimi i ri, perballe hotel Roland | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, UJE dhe DRITA te perfshira ne cmim, preferohen studente te rregullt, hyrje me vete. WI-FI

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

1+1 | 45 M2 | 200 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, ndermjet rruges se Durresit dhe rruge se Kavajes, me nje siperfaqe, 45 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me normale. Për vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 28/05/2020
200 leke

RR.KOMUNA E PARISIT

Tek chakra, Perballe ish unversitetit New yorkut | 60 M2 | 330 Euro

Jepet me qera 1+1 ,kati 4,Tersisht e mobiluar,Mundesi parkimi nentoke preferohen te huaj., 60 M2, 1 banjo, 2 ballkone

Botuar më 28/05/2020
330,00 euro

KOMBINAT, TIRANE

Kompleksi Derveni | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor

Botuar më 28/05/2020
13.000 leke

PRANE 21 DHJETORIT

Tek Mondiali | 65 M2 | 71.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 65 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime super cilesore, sistem kapote.

Botuar më 28/05/2020
71.500,00 euro

SAPO KALON MATERNITETIN E RI

shitet | 69 M2 | 58.650 Euro

Apartament 1+1. Sip, 69 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime shume cilesore. Pozicioni Jug/Perendim.

Botuar më 28/05/2020
58.650,00 euro

MBI TREGUN ELEKTRIK

ne rrugen Mihal Grameno | 56 M2 | 52.000 Euro

Shitet partament 1+1. Sip, 56 M2, kati 2. Pallat i ri ne proces hipotekimi. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 28/05/2020
52.000,00 euro

RR.PANDI DARSHA

NE KUPOL, NDERTESA 27 | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

OKAZION! PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

mbrapa Bar Santes | 82 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 1+1+1 tualet me dritare. Sip, 82 M2, kati 4. Pallat i ri me hipoteke.

Botuar më 28/05/2020
80.000,00 euro
)