Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BUDI DHE HAKI GJICI

Shkolla Flabina | 45 M2 | 16.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga Budi dhe Haki Gjici, Shkolla Flabina, 45 M2, 16.000 leke
1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 2
Përshkrim

45 M2, kati 2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

16.000 leke/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)