Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane big market | 68 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1,pallat ekzistues,i rikonstruktuar,i shtruar i gjithi me parket, 68 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

RR. "NDRE MJEDA"

mbrapa Globe | 56 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, kati 2, bosh, pallat ekzistues

Botuar më 03/03/2021
50.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

prane tij | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+ 1 me te gjitha kushtet, ne nje zone te qete dhe teper te preferuar, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

PRANE PROKURORISE

rruga Mine Peza | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 65 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
30.000 leke/muaj

DON BOSKO

Prane Kishes | 75 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 75 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

ASTIR

prane bar Ikona | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, totalisht i mobiluar me arredim bashkekohor, siperfaqe e mirorganizuar, orientim shume te mire te diellit, 60 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
250,00 euro/muaj

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

ne hyrje | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
250,00 euro/muaj

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

ne rruge kryesore | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
15.000 leke

DON BOSKO

prane vizionit+ | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne pallat te ri me ashensor, 78 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

GJIMNAZI PARTIZANI

ku kryqezohet rr 4deshmoret me RIZA Ceroven | 50 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1 ne Pallat te ri, 50 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 03/03/2021
65.000,00 euro
)