Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim...

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

GJIMNAZI PETRONINI

Petronini | 71 M2 | 35.000 Leke

1+1 e pershtatshme ne 2+1 , shume e pershtatshme per zyra . Jepet me qera bosh , vetem kundrabufe ., 71 M2, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/11/2019
35.000 leke/muaj

YZBERISHT

YZBERISHT, afer pasticeri Nela 6 | 73 M2 | 46.500 Euro

Shitet apartament 1+1 73m2 me hipoteke ne Yzberisht i arreduar 46500 Euro! 73m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete banim dhe ka orientim lindje perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905, 73 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 21/11/2019
46.500,00 euro

RR. "5 MAJI",

100m nga Concord Center, rrugica e pare djathtas, Rruga Hamdi Sulcebek | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar me super lluks, jepet vetem per cifte me afat te gjate

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke/muaj

RR. ELBASANIT

ne Krahe te Xhamise se Tabakeve | 62 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, me kondicioner

Botuar më 21/11/2019
300,00 euro

MEDRESEJA

Medreseja | 65 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 65m2 te Medreseja 52000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzsitues. Ka nje hapesire prej 65m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Mundesi per tu kthyer ne dyqan, sepse ka akses me rrugen kryesore. Disponon hipoteke, 65 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 21/11/2019
52.000,00 euro

RR. HAKI STERMILLI

mbrapa Komisariatit te ri | 97 M2 | 67.900 Euro

Shitet 1+1, 97 M2, me hipoteke, e mobiluar, me sistem ngrohje. Lartesia e katit 3.10m. Me ashensore

Botuar më 21/11/2019
67.900,00 euro

RR. SARINA

mbrapa Hygea-s | 53 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 53 M2, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
15.000 leke

RRUGA IRFAN TOMINI

Pallati 50, Mbas shkolles 26 Nentori | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 50 M2, kati 5, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
22.000 leke/muaj

RR."SHPETIM ZAJMI"

ne Shkoze | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
13.000 leke

ASTIR

afer bar Artisti | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke
)