Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 66.5 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 66.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent...

Botuar më 17/05/2019
49.000,00 euro

RR. “5 MAJI”,

pas qendres Concord | 80 M2 | 24.000 Leke

Pallat I ri, jepet me qera 1+1, kati II, 80 M2, 2 ballkone, k/bufe, bosh (hyrje e rregulluar)

Botuar më 19/05/2019
24.000 leke

OKAZION!!! LAGJIA ALI DEMI

tek fusha, prane ish markates | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor

Botuar më 19/05/2019
70.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE,

siper kompleksit Colombo | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, arredim bashkohor, shtruar komplet me parket, 2 kondicioner.

Botuar më 19/05/2019
300,00 euro

UNAZA E RE

prane Bar Dy Palmave | 61 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, aktualisht me qera 25000 leke. Nuk bashkepunohet me Agjensi

Botuar më 18/05/2019
48.000,00 euro

PERBALLE SPITALIT NENE TEREZA

Mbrapa Universitetit te Mjeksise | 30 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/05/2019
23.000 leke/muaj

TEK FRESKU

prane TV Tirana | 65 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/05/2019
18.000 leke

RR. GJERGJ ARIANITI

pas kendit te lojrave, Vlore | 70 M2 | 30.000 Euro

70 M2, 5 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 18/05/2019
30.000,00 euro

PAS HOTEL MONDIAL

te 21 Dhjetori | 61 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 1+1+aneks, ndertim ekzistues i rikonstruktuar me punime mjaft cilësoreApartamenti ka orientim nga jug-lindje-perendim dhe ka mjaft dritë natyrale, punime extra, ofrohet I mobiluar ose bosh, 61 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji; Adresa e agjensise: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook; Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447

Botuar më 18/05/2019
62.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

rrugica e burgut | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar, ne menyre bashkohore, cdo gje e re, shtepi private kati 1.

Botuar më 18/05/2019
22.000 leke

BRRYLI

brenda unazes | 60 M2 | 165 Euro

Orientimi jug, 60 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire - Future Home Ali Demi

Botuar më 18/05/2019
165,00 euro/muaj