Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklonika nr 5 | 78 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+sudio+dhome gardarobe. Sip, 78 M2, Pallat i ri. Apartame...

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TE KONDOR CENTER | 68 M2 | 300 Euro

68 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim i perkryer

Botuar më 07/03/2021
300,00 euro/muaj

TE KLANI

te Klani | 50 M2 | 42.000 Euro

Prane Tv Klan, Shitet Apartament 1+1+nje 50 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te nje pallati 5 katesh. Orientimi i apartamentit nga Jug-lindje jep mundesi per ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: hyrja me korridor te bollshem, salloni i ndenjes i lidhur me kuzhinen e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 1 dhoma gjumi ,1 tualet ., 50 M2, https://billionrealty.al/property/1014/shitet-apartament-te-klani-billion276.html

Botuar më 07/03/2021
42.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK ME HIPOTEKE ID-BILLION303

fresku | 64 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e freskut ,te rruga e Thesarit te Melisa.Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i totalisht i restauruar . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te miredaministruar ne nje zone qe te ofron qetesi Apartamenti disponon dokumentacion te plote., 64 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
45.000,00 euro

SHITET GARSONIERE TE RRUGA BILL KLINTON

KODRA E DIELLIT | 35 M2 | 35.000 Euro

Shitet garsoniere 35m2 ne rrugen BILL KLINTON . Gjithcka eshte e sapo investuar me cilesi nga me te mirat ne treg duke filluar nga parketi, pajisjet elektrike dhe ato hidrosanitare si dhe cdo mobilje. Eshte e organizuar ne nje dhome , tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500, 35 M2, 1 ambjent, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
35.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Mon Cherise | 82 M2 | 320 Euro

Me qera 1+1 Ap i ri, 82 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Guzhine ne dhome me vete

Botuar më 07/03/2021
320,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRRI

PRANE ISH ADIDASIT | 67 M2 | 400 Euro

67 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Shtruar ne Parket

Botuar më 07/03/2021
400,00 euro/person

BRENDA KOMPLEKSIT VIZION PLUS

NE DON BOSKO | 59 M2 | 250 Euro

Me qera 1+1 Ap pjeserisht i kompletuar, 59 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
250,00 euro/muaj

ZONA E 21 DHJETORIT

PRANE M.SHYRRIT | 62 M2 | 330 Euro

Me qera 1+1 Ap i ri, 62 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar ne Parket

Botuar më 07/03/2021
330,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 TE FARMACIA 10 BILLION382

RRUGA E DIBRES | 74 M2 | 1 Euro

Te Farmacia 10, shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 73.7 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te ne nje kompleks pallatesh i pozicionuar buze rruges. Ne kete kompleks gjithcka eshte e fjales fundit, duke filluar nga izolimi akustik ku muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve jane termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm, 74 M2, 2 ambjente, kati 4, ashensor, bosh

Botuar më 07/03/2021
1,00 euro

DON BOSKO RRUGA MUZAKET KULLA NR 6

Perballe superket albmarket | 70 M2 | 250 Leke

Jepet me qera aparatament 1+1 i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore,me ashensor, 70 M2, 1 ambjent, kati 11, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/03/2021
250 leke/muaj
)