Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!! RRUGA E ELBASANIT, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen Tereza | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet 1+1 eshte i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bizn...

Botuar më 19/03/2020
109.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburantit | 30 M2 | 45.000 Euro

Shitet garsoniere rreth, 30 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me hipoteke

Botuar më 04/04/2020
45.000,00 euro

RR."IRFAN TOMINI"

tek Pallati me Shigjeta | 65 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, preferohen familjare

Botuar më 04/04/2020
27.000 leke

YZBERISHT,

RRUGA BAKALLI, nr.65 | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati I i nje shtepie private 3 kateshe, 70 M2, kati 1, i mobiluar, Te mos telefonojne agjensite

Botuar më 04/04/2020
18.000 leke

LAPRAKE, RRRUGA GJERGJ LEGISI,BLLOKU GINTASH

Afer gjimnaz Aleks Buda | 68 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne vile private, 68 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ambjent familjar afer cdo gjeje me sigurine me security camera dhe me chip

Botuar më 03/04/2020
27.000 leke/muaj

FRESKU

Tek tv 2000 | 66 M2 | 40.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, 66 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, orintimi jug,ndertim cilesor

Botuar më 03/04/2020
40.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES BABE REXHA

Ish- Parku i Autobuzave | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1i mobiluar ne menyre bashkekohore, 65 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, gjendja: e re, Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare, ambient i ngrohte, lagjie shume e qete vetem me familjare. Preferohet qe qiramarresit te jene cifft, pasi eshte vendi ideal per nje cift

Botuar më 03/04/2020
25.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL SHKOLLES SE MUZIKES FIER

LAGJA KONFERENCA E PEZES | 60 M2 | 15.000 Leke

APARTAMENTI I MOBILUAR KOMPLET, KONDICIONER, DHOME SALLON DHE KUZHIN NE AMBJENTE TE VECANTA. SHUME AFER QENDRES BUZE RRUGE KRYESORE. PALLAT EKZISTUES KATI 4 JO I FUNDIT, 60 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/04/2020
15.000 leke/muaj

ZONA E VASIL SHANTOS

MBAS UNIVERSITETIT EUROPIAN TE TIRANES | 63 M2 | 270 Euro

Me qera apartament 1+1 i kompletuar ne pallat te ri me ashensor, tv do sillet i ri, 63 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info dhe mundesine e nje vizite ne prone.

Botuar më 03/04/2020
270,00 euro/muaj

PATOS

mbrapa Shkolles Muhamet Shehu | 65 M2 | 10.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 3, bosh, me hipoteke

Botuar më 03/04/2020
10.000,00 euro

RR. TEODOR KEKO

pallati Edonil | 90 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 90 M2, kati 1, bosh, k/bufe

Botuar më 03/04/2020
27.000 leke/muaj
)