Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Rruga "Idriz Dollaku". | 68.8 M2 | 56.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke. Tualet me dritare., 68.8 M2, kati 4, totali i kate...

Botuar më 15/09/2020
56.000,00 euro

UNAZA E RE

Kompleksi Fratari | 52 M2 | 42.000 Euro

Shitet,Apartament 1+1, 52 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 22/09/2020
42.000,00 euro

RR. E ELBASANIT, TE INSTITUTI I HIGJENES

Rr. e Elbasanit, te Instituti i Higjenes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1, prane Rr. se Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e 1-re të një pallati ekzistues buzë rrugës kryesore. Ka një sipërfaqe prej 60 m². Qiraja 30.000 leke, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0683633333

Botuar më 22/09/2020
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+garazh, 61 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 22/09/2020
55.000,00 euro

RR. 3 DESHMORET

ne Yzberisht | 58 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 58 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, me Hipoteke

Botuar më 22/09/2020
48.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek xhamia | 69 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes i mobiluar dhe i arreduar me kushte bashkohore, ne pallat te ri dhe ne nj zone shume te preferuar, 69 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/09/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA “LEANDRO ZOTO”

100m prane Sicernit te Pllakave | 75 M2 | 20.000 Leke

75 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/09/2020
20.000 leke

TEK 21-DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualeti me dritare, ballkon., 60 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/09/2020
35.000 leke

RRUGA DRITAN HOXHA

Afer Kupoles | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, pallat i ri, siperfaqe 72 m2, i mobiluar ne menyre cilesore, kondicioner tualet, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/09/2020
30.000 leke

NE RRUGEN E ELBASANIT

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. | 75 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qira i organizuar ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen e dhomave, 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi. Eshte i orientuar nga jugu gje qe i jep drite natyrale gjate gjithe dites. Ka nje pozicion te favorshem per shkak te faciliteteve qe ofron, ndodhet shume prane qendres., 75 M2

Botuar më 22/09/2020
300,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Afer Komisariatit Nr 3 | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, i mobiluar ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. ( E pershtateshme per student )., 65 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/09/2020
35.000 leke
)