Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 27/10/2021
72.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - ZONA E ISH PARKUT - RRUGA NDRE MJEDA

Apartament 1+1 ne pallat ekzsitues, Parafrabrikat - TIRANE | 60 M2 | 56.000 Euro

PRANE ME BIG MARKET, 60 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me Hipotek, Orientim e gjithe banesa nga Jugu, pamje e lire. Tarace e re ne muajin gusht 2021.Mundesi e mire investimi per ta dhen me qera 270€ - 300€/muaj. ORGANIZIM PERFEKT

Botuar më 27/10/2021
56.000,00 euro

JEPET ME QERA  APARTAMENT 1+1

Rruga e Barrikadave | 50 M2 | 420 Euro

Me siperfaqe 50 m2 Kati 3 . Organizohet:. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku. 1 dhome gjumi. 1 Ballkon . 1 banjo .Ofrohet: . E mobiluar. Kondicioner. Zone e qete• Me parket Cmimi :50.000ek. 1Qera/1 GaranciID LM 092, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
420,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 80 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament modern te 21 Dhjetori. Aprtamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambienti i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka te perfshire edhe garazhdin.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim.Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone., 80 M2, kati 4, 1 banjo, vendparkim

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 105 M2 | 88.000 Euro

Apartament me organizim 1+1 me siperfaqe totale 105 m2 ne Don Bosko .Apartamenti eshte i investuar ne detaje , me nje verande fantastike qe ka pamje nga Jug-Perendimi .Apartamenti ka nje ndricim natyral , parket , pajisje shtepiake te gjitha te reja dhe me garanci , mobilim i detajuar . Dhomat jane te bollshme dhe mjaft komode .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 105 M2 | 88.000 Euro

Apartament me organizim 1+1 me siperfaqe totale 105 m2 ne Don Bosko .Apartamenti eshte i investuar ne detaje , me nje verande fantastike qe ka pamje nga Jug-Perendimi .Apartamenti ka nje ndricim natyral , parket , pajisje shtepiake te gjitha te reja dhe me garanci , mobilim i detajuar . Dhomat jane te bollshme dhe mjaft komode .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 105 M2 | 88.000 Euro

Apartament me organizim 1+1 me siperfaqe totale 105 m2 ne Don Bosko .Apartamenti eshte i investuar ne detaje , me nje verande fantastike qe ka pamje nga Jug-Perendimi .Apartamenti ka nje ndricim natyral , parket , pajisje shtepiake te gjitha te reja dhe me garanci , mobilim i detajuar . Dhomat jane te bollshme dhe mjaft komode .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 105 M2 | 88.000 Euro

Apartament me organizim 1+1 me siperfaqe totale 105 m2 ne Don Bosko .Apartamenti eshte i investuar ne detaje , me nje verande fantastike qe ka pamje nga Jug-Perendimi .Apartamenti ka nje ndricim natyral , parket , pajisje shtepiake te gjitha te reja dhe me garanci , mobilim i detajuar . Dhomat jane te bollshme dhe mjaft komode .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ., 105 M2

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE QENDER NE RRUGEN BARDHOK BIBA, PRANE HOTEL ARBRI NE TIRANE (ID 4119165)

Rr. Bardhok Biba, Qender, afer Hotel Arbri | 71 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i konvertuar ne 2+1), siperfaqe 71 m², kati 1, i rikonstruktuar totalisht, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjume dhe 1 tualet, apartamenti disponon hipoteke, i mobiluar, orientimi eshte me diell.Shitet 78.000 EURO., 71 M2, Property ID : 4119165 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
78.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA TE ZOGU I ZI, PRANE RING CENTER, NE TIRANE (ID 4211657)

Te Zogu i Zi, prane Ring Center, | 85 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 85 m², kati 5 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, tualet, ballkon, e gjitha me parket, orientim me diell. Jepet me qera 500 euro., 85 M2, Property ID : 4211657 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN XHANFIZE KEKO NE AFERSI TE BAR ARTISTI NE TIRANE (ID 4111318)

Ne rrugen Xhanfize Keko ne afersi te Bar Artisti | 61 M2 | 61.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqa 61 m², kati 4 banim ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, tualet, koridor shperndares te dhomave, ballkon qe ka akses nga dhoma ndenjes dhe dhoma gjumit. Shitet bosh.Cmimi 61000 Euro, 61 M2, Property ID : 4111318 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
61.000,00 euro
)