Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RR. “KONGRESI MANASTIRIT”,

prane shkolles Çajupi | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 per vajza studente, 80 M2, hyrje e kompletuar dhe arreduar. (Ose shitet me çmim te arsyeshem). Çmimi

Botuar më 05/07/2020
30.000 leke

PERBALLE SHKOLLES HARRY FULTZ

brenda Unazes | 50 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, bosh, e restauruar, kati 4, jo i fundit, bosh. Jo agjensi.

Botuar më 05/07/2020
48.000,00 euro

RRUGA "HOXHA TASIM"

nr. 109 | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament, ndertim i ri, pa ashensor, 60 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/07/2020
250,00 euro

KRISTAL CENTER

50 metra nga big marketin | 64 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per 3 veta

Botuar më 04/07/2020
23.000 leke/muaj

TEK UNAZA E RE

siper pasticeri neles | 62 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
250,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

FZ | 65 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 totalisht I mobiluar., 65 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
320,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, mobilim I ri dhe bashkohor, Ka 3 kondicionere, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 04/07/2020
320,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/muaj

PRAN KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Brezi par i pallateve tek restorant GamberoRosso | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1 e mobiluar ne menyre bashkekohore., 90 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/07/2020
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT.

Komplekso turdiu | 60 M2 | 30.000 Leke

1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament i ri i sapo mobiluar cdo gje e re.

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj
)