Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

SAUK,RR.ERNEST BUSHAT

Prana Akademise se Policise | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere me tualet, termoizolim kapote, dritare duroplast dopioxham, i mobiluar, ambjent gatimi -ngrenie, ndenje me krevat marinar, i shtruar me parket dhe i pajisur me mobilje per banim, kati 2 i nje objekti te ri, i pabanuar, 1 vend parkimi, 25 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi per 2 studente por jo per çifte

Botuar më 21/02/2020
12.000 leke/muaj

RR NIKO AVRAMI PERBALLE SHKOLLES BAJRAM CURRI

Shkolla Bajram Curri | 55 M2 | 23.000 Leke

Apartament 1+1, 55 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
23.000 leke/muaj

RR NIKO AVRAMI

perball shkolles Bajram Curri | 55 M2 | 23.000 Leke

Apartament 1+1, 55 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2020
23.000 leke/muaj

MEDRESEJA

prane klinikes greke | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, drita dhe uji te perfshira ne cmim

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke

SELVIA

Shkolla servente maci | 60 M2 | 62.000 Euro

Apartament I rregulluar, 60 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/02/2020
62.000,00 euro

RR.PETRO CANI

prane pediatrise (spitali femijeve ) | 62 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, eshte e pershtatshme per cifte,jo kafshe shtepiake dhe te mos telefonojne agjensi!

Botuar më 21/02/2020
29.000 leke

ISH UZINA AUTOTRAKTORI, RRUGA ARBEN LAMI

perballe shkolles 9-vjecare Androkli Kostallari, 100 m nga st, autobuzit | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere (e pershtatur 1+1), me dhome ndenje, dhome gjumi dhe ambjent te vogel gatimi dhe banjo,e kompletuar me pajisjet kryesore elektroshtepiake, e pershtateshme per familje te vogel,uji drita me mates me vete, 40 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
15.000 leke/muaj

RR.BARRIKADAVE

prane Mon Amour-it | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i mobiluar ne menyre moderne

Botuar më 21/02/2020
300,00 euro

LAGJIA MUZAKA

shitet | 160 M2 | 1.300.000 Leke

1+1+banjo+korridor, 160 M2, me dokumneta te rregullta

Botuar më 21/02/2020
1.300.000 leke

DON BOSKO

Tek Rezisdenca Fiori Di Bosko | 66 M2 | 50.000 Leke

Jepen me qera dy ap ngjitur me njeri tjetrin, kati II per biznes, siperfaqja e secilit, 66 M2, Cmimi per apartament

Botuar më 21/02/2020
50.000 leke/muaj
)