Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

RRUGA BARIKADAVE TIRANE

Tek Galeri Tirana | 87 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 87 M2, kati 10, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati eshte i ri me dy ashensor

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro/muaj

ALLIAS

Rruga 5 Maji | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 50 m² e mobiluar cmimi 20000 leke dhe garsoniere e mobiluar, 30 M2

Botuar më 09/07/2020
18.000 leke

RRUGA DRITAN HOXHA, PRANE BANKES PROCREDIT

Rruga Dritan Hoxha, prane Bankes Procredit | 76 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 76m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor, tualete, orientimi me diell. Apartamenti eshte i ndare ne dy Garsoniere, dhe lihen qera me cmimin 25000 lek, mundesi e mire per investim., 76 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111176

Botuar më 09/07/2020
76.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE SPITALIT GJERMAN

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman | 58 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 58 m², kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell, 58 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4119070

Botuar më 09/07/2020
64.000,00 euro

RR. KONGRESI LUSHNJES

ne kryqezim me Big Market | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, parafabrikat. Jepet vetem per cifte

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke

RRUGA 5 MAJ

100m poshte Concord Center | 45 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
16.000 leke/muaj

RRUGA XHANFIZE KEKO

Rruga e Porcelanit 200 m pa shkuar te Klani | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira hyrje 1+1, 200m pa shkuar te klani , kompleksi Xhura, 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
30.000 leke/muaj

RR. SULEJMAN PITARKA

tek rr. Myslym Shyri, prane Tatimeve | 80 M2 | 300 Euro

Jepet e qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO, PRANE ISH RESTORANT DURRESI,

Rruga Ferit Xhajko, prane Ish restorant Durresi, | 54 M2 | 50.000 Euro

Rruga Ferit Xhajko, prane Ish restorant Durresi, shitet apartament 1+1 ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti,, tualet me dritare, si dhe nje ambient 21m2 shtese i cili nuk eshte me hipoteke. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume, 54 M2, 1 banjo, info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300

Botuar më 09/07/2020
50.000,00 euro

KOMBINAT

pallatet Derveni | 54 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 1, mbi dyqane, me hipoteke

Botuar më 09/07/2020
45.000,00 euro
)