Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALL MATERNITETIT TE RI

TEK FURRA TITO | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me dy ashensore, 68 M2, kati 4, ashensor, bosh, me kundrabufe, dho...

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

PRANE PASTICERI PELIKAN PLAZH DURRES

Prane PASTICERI PELIKAN PLAZH DURRES | 65 M2 | 15.000 Leke

Ne Plazhin e Durresit mbas Pasticeri Pelikan jepet me QERA apartament 1+1 me siperfaqe totale 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 pallat me ashensor 30 metra nga deti dhe perbehet nga korridori, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi 15.000 lekë/muaj ( I PADISKUTUESHEM )Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 65 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2021
15.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT | 79 M2 | 320 Euro

79 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Kompletuar se fundmi dhe e sapo lyer. Ambient gatimi ne dhome me vehte.

Botuar më 24/01/2021
320,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Prane Shkolles se Baletit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 arreduar totalisht me kushte bashkohore , ap ka ndricim natyrale dhe komoditet, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
300,00 euro/muaj

MATERNITETI I RI

rruga Endri Keko | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne pallat te ri me ashensor, 68 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/01/2021
25.000 leke/muaj

PAZARI RI

Prane Qendres | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera AP 1+1 Organizuar dhe mobiluar toalisht me te gjitha kushtet teper komode dhe moderne, ne nje zone qe preferohet shume fare prane qendres, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
350,00 euro/muaj

BLLOKU

Tirane | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore dhe cilesore , ne nje nder zonat qe preferohet me shume , ne pallat te ri me ashensore, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
300,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

prane Gjykates Tiranes | 68 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1,ndodhet ne pallat te ri me ashensor, 68 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/01/2021
400,00 euro/muaj

KODRA DIELLIT

Tirane | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet komode dhe bashkohore, orjentimi eshte i favorshem me ndricim natyral, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
350,00 euro/muaj

DON BOSKO

kompleksi Vizion Plus | 62 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 62 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/01/2021
30.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane qendres Kristal | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/01/2021
30.000 leke/muaj
)