Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI, TIRANE

Zona e 9- katesheve | 70 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, ne qender te Tiranes, ambjent komod dhe modern., 70 M2, 4 ambjente, k...

Botuar më 12/10/2019
400,00 euro

JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA/DJEM! BULEVARDI BLU

perballe Universitetit Bujqesor | 110 M2 | 5.500 Leke

Ju ofron dhoma per STUDENT, te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje STUDENT/STUDETE qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre), 110 M2, shume prane linjes se autobuzave, lidhen direkte me qendren e Tiranes, vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike dhe super paketa duke filluar nga

Botuar më 18/10/2019
5.500 leke/person

RRUGA E DIBRES,

ne zonen prane Fakultetit te Mjekesise, ne nje nga nje nga zonat qe ofron facalitete te shumta si: spitale, shkolla, kopshte, çerdhe, etj | 68 M2 | 55.000 Euro

Ne ndertim te ri te sapo perfunduar, shitet 1+1, 68 M2, me planimetri te rregullt, organizohet ne: sallon ndenje plot drite, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientimi Lindje-Perendim (mundeson drite natyrale gjate gjithe dites).

Botuar më 18/10/2019
55.000,00 euro

RR.PROKOP MYZEQARI

PRANE SHKOLLES MIGJENI ME DALJE NE RR.FORTUZI (QENDER) | 68 M2 | 63.000 Euro

Shitet 1+1 i mirembajtur, pallat i paravitit '90, sip., 68 M2, ballkon+ Wc, Koridor i madh, nuk bashkepunoj me agjensi. Cmimi

Botuar më 17/10/2019
63.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

ne nje zone te mire | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, i mobiluar, Uje dhe drita 24 ore

Botuar më 17/10/2019
15.000 leke

TEK MOZAIKU I TIRANES

prane Sigurimeve Shoqerore | 76 M2 | 69.000 Euro

Shitet 1+1, 76 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, dritaret shohin nga Jugu

Botuar më 17/10/2019
69.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK BOGDANET | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, mobilim i ri

Botuar më 17/10/2019
58.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, PRANE QENDRES GLOBE

tek rruga Babe Rexha | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, Preferohen cift

Botuar më 17/10/2019
25.000 leke

TEK TREGU ELEKTRIK

siper tij | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 35 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 17/10/2019
20.000 leke

BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT

te blloku Vasil Shanto | 57 M2 | 65.000 Euro

Shitet ap 1+1, pallat ekzistues, 57 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 17/10/2019
65.000,00 euro

UNAZA E RE

100 metra poshte Vila L | 66.3 M2 | 39.500 Euro

Ndertime te reja, super cilesore, apartament me cmim shume te mire., 66.3 M2, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bodrum, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2019
39.500,00 euro
)