Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

RRUGA SHEFQET KUKA

TE BERTHAMORIA | 40 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
9.000 leke

RR. "XHON BELUSHI"

mbrapa institutit Berthamor, 3min nga stacioni autobuzit te porcelanit | 86 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 86 M2, kati 3 banim, i kompletuar.

Botuar më 09/07/2020
18.000 leke

RRUGA 3 DESHMORET

Yzberisht | 81 M2 | 51.000 Euro

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne Yzberisht. Planimetri e rregullt, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, me hipoteke, 81 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
51.000,00 euro

TEK ASTIRI

nga krahu i rruges tjeter | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke/muaj

PEDONALJA E TIRANES

Tek Kalaja e Tiranes | 60 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1, tek Pedonalja, ne qender te qytetit, kati i 1 i nje vile, super mobilim, 4 shtreter, cdo gje e re, tualet me dritare, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
40.000 leke/muaj

RR. SIRI KODRA

tek hotel Meridiani | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke

RR. 5 MAJI

tek Concord Center | 64 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, 4 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, vetem me k/bufe

Botuar më 09/07/2020
22.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Bulevardi Gjergj Fishta | 60 M2 | 270 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+ ballkon, kati i 10, pallat me ashensor, i mobiluar., 60 M2, 3 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
270,00 euro/muaj

BLLOK

Tirane | 70 M2 | 340 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te mireaministruar dhe te ri, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
340,00 euro/muaj

RR."MUHAMET GJOLLESHA"

tek shkolla Vasil Shanto` | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona. Garanci 20.000Leke

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke/muaj
)