Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

perballe Sofres se Ariut | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 2, ambjent gatimi, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
13.000 leke

PERBALLE GJYKATES APELIT

Rr. "Elbasanit", prane Xhamise Tabakeve, buze lane, jepet me qera | 53 M2 | 26.000 Leke

1+1, kati II, e kompletuar, 53 M2, I pershtatshem per banim ose biznese te ndryshme, avokati, dentist etj.Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 28/01/2020
26.000 leke

RR. "HAXHI DALLIU"

PRANE SHKOLLES "7 MARSI" | 60 M2 | 72.000 Euro

Shitet ap.1+1, 60 M2, kati V, me hipoteke, me orientim nga lindja

Botuar më 28/01/2020
72.000,00 euro

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 55 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 4 banim. Cmimi neto pa taksat

Botuar më 28/01/2020
300,00 euro

NGJITUR ME MINISTRINE E DREJTESISE,

mbrapa Zerit te Popullit | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar, (me paradhenie)

Botuar më 28/01/2020
23.000 leke

PORCELAN

rruge kryesore | 33 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 33 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
15.000 leke

GJIRI LALEZIT

tek Vala Mar | 74 M2 | 74.000 Euro

Shitet 1+1, 74 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, 38 m2 oborr

Botuar më 28/01/2020
74.000,00 euro

DURRES MBIKALIMI PARE SHKEMBI KAVAJES

Hotel durrsaku vjeter | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/01/2020
20.000 leke/muaj

RR. ALI DEMI

tek azili i pleqve | 70 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek, 70 M2, kati 2

Botuar më 28/01/2020
60.000,00 euro

MISTO MAME

Misto Mame | 50 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1 ne misto mame . Apartamenti eshte i oranizuar ne nje soxhorno me gatimin e perbashket , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Shitet i mobiluar ., 50 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/01/2020
42.000,00 euro
)