Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

200M MBI SHKOLLEN MIHAL GRAMENO,

ne nje zone shume te mire | 92 M2 | 73.600 Euro

Shitet 1+1, 92 M2, kati 3, pamje nga Jugu, ashensor, uji 24h. Me hipoteke.

Botuar më 08/04/2020
73.600,00 euro

ASTIRI

Perball Vila L | 68 M2 | 20.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet Astiri.Pranë Vila L, Sipërfaqe 68m2, bosh vetëm me kontrabufe, Kati 7 (jo fundit). Kompleks Pallate të ri me ashensor. Cmimi 20.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 25, 68 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

Fakulteti Mjekësisë | 70 M2 | 25.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet Fakulteti Mjekësië. Pranë Spitalit Nën Tereza, Apartamenti i mobiluar në mënyrë bashkohore, me sipërfaqe 70m2, kati 2 Vilë private me hyrje më vete. Cmimi 25.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate, 70 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
25.000 leke/muaj

KOMBINAT

Shkolla Musine Kokalari | 70 M2 | 25.000 Leke

Tiranë jepet me qira dhe shitet 1+1+Ballkon+Tualet në Kombinat. Apartamenti, pjesërisht i mobiluar, me sipërfaqe 70m2, kati 2. Pallat i ri me ashensor. Cmimi për Qira 25.000Lek. Cmimi për Shitje 58.000€. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 139, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
25.000 leke/muaj

KOMBINAT

Shkolla Musine Kokalari | 70 M2 | 58.000 Euro

Tiranë jepet me qira dhe shitet 1+1+Ballkon+Tualet në Kombinat. Apartamenti, pjesërisht i mobiluar, me sipërfaqe 70m2, kati 2. Pallat i ri me ashensor. Cmimi për Qira 25.000Lek. Cmimi për Shitje 58.000€. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 139, 70 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
58.000,00 euro

RR.DON BOSKO, KOMPLEKSI VIZION PLUS

Kulla nr.4 prane Sophie Bar | 56 M2 | 30.000 Leke

56 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA LIRIA

Tek mali i Robit, prane Kolaveri Resort, Golem, Durres | 72 M2 | 34.000 Euro

Shitet 1+1, me hipoteke, 72 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Pa probleme nga termeti, ju lutem agjencite imobiliare te mos telefonojne

Botuar më 07/04/2020
34.000,00 euro

YZBERISH

Yzberish | 74 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberish. Apartamenti ndoshet ne katin e dyte te nje pallati shume cilesor ne zone. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon qe eshte goxha i bollshem. Dhome gjumi edhe nje tualet. Apartamenti ka nje investim shume te mire, me elektroshtepiake cilesore, me triple xham edhe grila persiane, nje depozite uji 500 litra., 74 M2, 1 banjo, Orjentohet nga Jug-Perendimi. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0674052735

Botuar më 07/04/2020
54.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 60 M2 | 68.000 Euro

Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi cilesor ndertuar se fundmi., 60 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Shitet totalisht i arreduar

Botuar më 07/04/2020
68.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK - ZOOLOGJIK

Kopshti Botanik - Zoologjik | 70 M2 | 350 Euro

Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizoht nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, 70 M2, Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne.

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj
)