Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

SHESHI WILLSON

prane bllokut | 71 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, i arreduar shume mire, 71 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro/muaj

PERBALLL ATSH

prane Ures se Tabakeve | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore, zona e qete, pallat i mireadministruar, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
300,00 euro/muaj

QYTET STUDENTI

Prane Kompleksit Ana | 62 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke,me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 4 me ashensor, siperfaqe 62 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket. Cmimi 64000€., 62 M2, ID:111422

Botuar më 05/03/2021
64.000,00 euro

ALI DEMI

rr.Idriz Collaku | 57 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 57 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
55.000,00 euro

QYTET STUDENTI

Prane Kompleksit Ana | 45.8 M2 | 50.000 Euro

, Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke,me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 3 me ashensor, siperfaqe 45.8 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket. Cmimi 50000€., 45.8 M2, ID:111423

Botuar më 05/03/2021
50.000,00 euro

,RRUGA FORTUZI

Prane Ministrise Se Drejtesise | 56 M2 | 285 Euro

Epet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4 jo i fundit, siperfaqe 56 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje ,dhome gatimi me vete , koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi, tualete, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 285 €., 56 M2, ID:219226

Botuar më 05/03/2021
285,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Ish Ekspozita | 55 M2 | 270 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 10 me ashensor, siperfaqe 55 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, dhom gjumi, tualete, ballkon, kondicioner. Cmimi 270 €, 55 M2, ID: 211478

Botuar më 05/03/2021
270,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 RRUGA ISLAM ALLA,

prane ambulances nr. 5. | 78 M2 | 550 Euro

Pallat i ri.Organizohet: • Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara se bashku• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkon• depo i mobiluar• ambjent garderobe dhe nje pee studio.Ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire• me kondicioner• smart TVCmimi : 550 Euro/muaj I Pa diskutueshem + 1 muaj garanciID KT 041, 78 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro

NE MYSLYM SHYR

Prane Marketit Shpar | 64 M2 | 243 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, i pa mobiluar vetem k/bufe , kati 4 , siperfaqe 64 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 243 €., 64 M2, ID:219228

Botuar më 05/03/2021
243,00 euro/muaj

SHITET GARZONIERE, TEK KOMUNA E PARISIT,

prane lulishtes. | 40 M2 | 52.000 Euro

Pallat i ri me ashensor.Organizohet: •salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara se bashku. (Mobilja mbrapa divanitn hapet dhe kthehet ne krevat)•1 tualetOfrohet:• e mobiluar (punime cilesore dhe mob. Modern) • ne kushte shume te mira • me hipoteke• orientimi jug - lindje pamje nga diga e liqenit) • me ashensorCmimi : 52.000 Euro ID KT 042, 40 M2, kati 4

Botuar më 05/03/2021
52.000,00 euro
)