Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, LIQENI I THATË, TIRANË

Liqeni i Thatë | 65 M2 | 61.800 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.• Dokumentacioni:...

Botuar më 27/02/2020
61.800,00 euro

SHITET, APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT, TIRANË

kODRA E DIELLIT | 70 M2 | 60.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit.Informacion mbi apartame...

Botuar më 27/02/2020
60.000,00 euro

YZBERISH

Rruga 3 Deshmoret | 77 M2 | 46.000 Euro

Yzberish, Rr. 3-Deshmoret, Shitet Apartament 1+1 ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) i...

Botuar më 27/02/2020
46.000,00 euro

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

TEK FRESKU

tek pallatet lugano | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
45.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO,

p. 10 | 57 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 6, pa ashensor. Me hipoteke.

Botuar më 28/02/2020
54.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Pallati i ri tek Kodra e Diellit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dhome dhe kuzhine, 60 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, e kompletuar mobilje te reja

Botuar më 28/02/2020
30.000 leke

SHALLVARET

Rruga Reshit Collaku | 70 M2 | 400 Euro

Shallvaret, jepet me qira Penthouse 1+1, siperfaqe 70 m2, kati i 7 pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, verande, orientim me diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
400,00 euro

QENDRA KRISTAL

Qendra Kristal | 74 M2 | 67.000 Euro

Qendra Kristal, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 74 m2 me Hipotek, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon. Orientimi me Diell, 74 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
67.000,00 euro

DON BOSKO

VIZION PLUS | 74 M2 | 70.000 Euro

Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 74 m2 me Hipoteke, apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, 2 ballkone, tualet me dritare. Orientim me Diell, 74 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
70.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Condor Center | 65 M2 | 280 Euro

Rruga e Kavajes, prane Condor Center, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqja 65 m2, kati 11 me ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
280,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI

Xheko Imperial | 40 M2 | 300 Euro

Rruga Perlat Rexhepi, prane Xheko Imperial, jepet me qera Garsionere, siperfaqe 40 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi me vete, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
300,00 euro

NE MISTO MAME

Tek Pallatet Cabej | 55 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 5, ashensor, ambjent gatimi, i mobiluar

Botuar më 28/02/2020
21.000 leke

RRUGA E KAVAJES

mbrapa "Zonjes se keshillit te mire" | 58 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 1+1---soxhorno+dhome--- tualet--ballkon.Kati i 2 ne pallat ekzistues.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL, 58 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
87.000,00 euro
)