Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. E BARRIKADAVE

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.30 M2 | 1.380 Euro

Ne "Evis Residence", një objekt i ri në proces ndërtimi shitet apartamen...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

QEMAL STAFA

perball oslos | 65 M2 | 25.000 Leke

1+1, 65 M2, i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT, AFER KRISTAL CENTER

Komuna e Parisit, afer Kristal Center | 74 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug, shitet pjeserisht i mobiluar,, 74 M2, Property ID :4111167 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
84.000,00 euro

LAGJIA 13, RR. PAVARESIA

ne Iliria, Plazh, tek qendra tregtare ILiria, Durres | 55 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet me afat te gjate

Botuar më 01/12/2020
14.000 leke/muaj

DON BOSKO, PRANE FIORI DI BOSKO

Don Bosko, prane Fiori Di Bosko | 65 M2 | 60.849 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 65.43 m² me dokumente te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi Lindje – Jug., 65 M2, Property ID : 4111204 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
60.849,00 euro

RRUGA ELBASANIT

afer drejtorise se Higjenes | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 40 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
20.000 leke

RRUGA VANGJEL CAPO AFER ME KRYQEZIMIN E SHKOLLES SE BASHKUAR TIRANE

ne pallat ekzistues 5-katesh | 50 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, i organizuar ne dhome ndenje/kuzhine me aneks, nje dhome gjumi, korridor dhe tualeti me dritare, 50 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti ka certifikate pronesie.

Botuar më 01/12/2020
36.000,00 euro

RR. GANI DOMI

prane maternitetit te ri, buze rruge kryesore | 46 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 46 M2, kati 4, ambjent gatimi, i mobiluar, kondicioner pallat ekzistues,vetem per 1 ose 2 vajza

Botuar më 01/12/2020
20.000 leke

YZBERISHT

Yzberisht | 69.58 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Siperfaqja e apartamenti eshte 69.58m², shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 45.000€., 69.58 M2, 1 banjo

Botuar më 01/12/2020
45.000,00 euro

RR.RAMAZAN SHIJAKU

TEK KESHI | 60 M2 | 25.000 Leke

1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Tek Nenstacioni elektrik(prane bulevardit te ri) | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dhome , aneks, 25 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/12/2020
12.000 leke/muaj
)