Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51930 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rr. "Haxhi Hysen Dalliu", prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore, 57.7 M2, 51.930 euro i diskutueshem
Kati 3
Përshkrim

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, eshte me fazen e shtrimit te pllakave dhe suvatim,, 57.7 M2, kati 3, me hipoteke te rregullt trualli, ne perfundim te pallatit merret hipoteka e apartamentit, Nuk bashkepunojme me agjensi. Cmimi i zones eshte 1300 E/m² dhe shitet

900,00 euro/m²

Botuar më 06/04/2020

Telefon
)