Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!! RRUGA E ELBASANIT, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen Tereza | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet 1+1 eshte i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bizn...

Botuar më 19/03/2020
109.000,00 euro

ASTIRI

Perball Vila L | 68 M2 | 20.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet Astiri.Pranë Vila L, Sipërfaqe 68m2, bosh vetëm me kontrabufe, Kati 7 (jo fundit). Kompleks Pallate të ri me ashensor. Cmimi 20.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 25, 68 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

Fakulteti Mjekësisë | 70 M2 | 25.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet Fakulteti Mjekësië. Pranë Spitalit Nën Tereza, Apartamenti i mobiluar në mënyrë bashkohore, me sipërfaqe 70m2, kati 2 Vilë private me hyrje më vete. Cmimi 25.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate, 70 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
25.000 leke/muaj

KOMBINAT

Shkolla Musine Kokalari | 70 M2 | 25.000 Leke

Tiranë jepet me qira dhe shitet 1+1+Ballkon+Tualet në Kombinat. Apartamenti, pjesërisht i mobiluar, me sipërfaqe 70m2, kati 2. Pallat i ri me ashensor. Cmimi për Qira 25.000Lek. Cmimi për Shitje 58.000€. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 139, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
25.000 leke/muaj

KOMBINAT

Shkolla Musine Kokalari | 70 M2 | 58.000 Euro

Tiranë jepet me qira dhe shitet 1+1+Ballkon+Tualet në Kombinat. Apartamenti, pjesërisht i mobiluar, me sipërfaqe 70m2, kati 2. Pallat i ri me ashensor. Cmimi për Qira 25.000Lek. Cmimi për Shitje 58.000€. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 139, 70 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
58.000,00 euro

RR.DON BOSKO, KOMPLEKSI VIZION PLUS

Kulla nr.4 prane Sophie Bar | 56 M2 | 30.000 Leke

56 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA LIRIA

Tek mali i Robit, prane Kolaveri Resort, Golem, Durres | 72 M2 | 34.000 Euro

Shitet 1+1, me hipoteke, 72 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Pa probleme nga termeti, ju lutem agjencite imobiliare te mos telefonojne

Botuar më 07/04/2020
34.000,00 euro

YZBERISH

Yzberish | 74 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberish. Apartamenti ndoshet ne katin e dyte te nje pallati shume cilesor ne zone. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon qe eshte goxha i bollshem. Dhome gjumi edhe nje tualet. Apartamenti ka nje investim shume te mire, me elektroshtepiake cilesore, me triple xham edhe grila persiane, nje depozite uji 500 litra., 74 M2, 1 banjo, Orjentohet nga Jug-Perendimi. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0674052735

Botuar më 07/04/2020
54.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 60 M2 | 68.000 Euro

Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi cilesor ndertuar se fundmi., 60 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Shitet totalisht i arreduar

Botuar më 07/04/2020
68.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK - ZOOLOGJIK

Kopshti Botanik - Zoologjik | 70 M2 | 350 Euro

Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizoht nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, 70 M2, Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne.

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor., 70 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, i pabanuar me pare

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj
)