Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK HOTEL MONDIALI

prane 21 Dhjetorit | 63 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 63 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ciles...

Botuar më 12/05/2021
78.000,00 euro

YZBERISHT

Bulevardi i Ri | 64 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1+Bllk tek Bulevardi i Ri ne Yzberisht . Organizohet ne Sallon ,...

Botuar më 11/05/2021
48.000,00 euro

SUPER OKAZION!ALI DEMI

kompleksi Mangalem | 66.4 M2 | 47.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 66.4 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ci...

Botuar më 10/05/2021
47.500,00 euro

SHITET GARSONIERE 1+1-TEK ISH TREGU ELEKTRIK

Zona Tregu Elektrik, Fusha Ali Demi | 45.4 M2 | 43.000 Euro

Shitet Garsonier e pershtatur per Apartament 1+1, ne Zonen e Tregut Elekrik dhe fu...

Botuar më 04/05/2021
43.000,00 euro

SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR! OKAZION!!

ne pallat ekzistues me tulla te kuqe | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 04/05/2021
42.000,00 euro

ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

NGJITUR ME MARKETIN KOPESHT SELITA | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 60 M2, kati 1, i mobiluar, 3 muaj paradhenie, pershtatet per dy djem

Botuar më 13/05/2021
20.000 leke

RR. “MILO DUSHI”,

mbas konvikteve te Ing. Ndertimit, | 36 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 36 M2, 1 banjo, i mobiluar, Preferohet çift. JO AGJENSI.

Botuar më 13/05/2021
25.000 leke

RRUGA NDRE MIEDA, KOMPLEKSI KRISTAL 2

Ishnyja e betonit,Pallati Xhero | 64 M2 | 30.000 Leke

Ap.1+1, teresisht i mobiluar, 64 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lihet per kohe te gjate

Botuar më 13/05/2021
30.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane Lulishtes | 75 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri i mireadministruar ,cdo gje e re moderne dhe cilesore .ambient komod te gjitha elektroshtepiaket cilesore.Lokacion perfekt, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

perballe Stadiumit | 70 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri me ashensore ,ambjent komod cdo gje e re dhe e investuar me detaje ,lokacion perfekt, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Ring Center | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne zogu i zi.Apartamenti ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Ka mobilim shume te mire, me parket , kondicioner, 65 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion kontaktoni -Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 13/05/2021
300,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Prane Ring Center | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qira super apartament 1+1+bllk. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Preferohen te huaj. 1 vit parapagim., 78 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2021
300,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 ME SIPERFAQE 70M2 NE RRUGEN E KAVAJES

brenda Kompleksit Deliorgji ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 70 M2 | 400 Euro

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje shum te mir. cmimi:400€IC 040, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Lulishtja | 55 M2 | 77.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje, i rikonstruktuar dhe mobiluar ne fundmi. Ndodhet ne katin 12 jo te fundit prane lulishtes te Komuna e Parisit. Per me shume na kontaktoni. Super mundesi investimi., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
77.000,00 euro

VASIL SHANTO

Prane Shkolles | 70 M2 | 330 Euro

Jepet apartament 1+1pallat ekzistues, apartament i restauruar, mobilim bashkekohore, kondicioner mjaft komod, 70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
330,00 euro/muaj
)