Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK HOTEL MONDIALI

prane 21 Dhjetorit | 63 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 63 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ciles...

Botuar më 12/05/2021
78.000,00 euro

YZBERISHT

Bulevardi i Ri | 64 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1+Bllk tek Bulevardi i Ri ne Yzberisht . Organizohet ne Sallon ,...

Botuar më 11/05/2021
48.000,00 euro

SUPER OKAZION!ALI DEMI

kompleksi Mangalem | 66.4 M2 | 47.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 66.4 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ci...

Botuar më 10/05/2021
47.500,00 euro

SHITET GARSONIERE 1+1-TEK ISH TREGU ELEKTRIK

Zona Tregu Elektrik, Fusha Ali Demi | 45.4 M2 | 43.000 Euro

Shitet Garsonier e pershtatur per Apartament 1+1, ne Zonen e Tregut Elekrik dhe fu...

Botuar më 04/05/2021
43.000,00 euro

SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR! OKAZION!!

ne pallat ekzistues me tulla te kuqe | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 04/05/2021
42.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Prane Lulishtes | 75 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri i mireadministruar ,cdo gje e re moderne dhe cilesore .ambient komod te gjitha elektroshtepiaket cilesore.Lokacion perfekt, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

perballe Stadiumit | 70 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri me ashensore ,ambjent komod cdo gje e re dhe e investuar me detaje ,lokacion perfekt, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Ring Center | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne zogu i zi.Apartamenti ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Ka mobilim shume te mire, me parket , kondicioner, 65 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion kontaktoni -Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 13/05/2021
300,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Prane Ring Center | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qira super apartament 1+1+bllk. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Preferohen te huaj. 1 vit parapagim., 78 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2021
300,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 ME SIPERFAQE 70M2 NE RRUGEN E KAVAJES

brenda Kompleksit Deliorgji ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 70 M2 | 400 Euro

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje shum te mir. cmimi:400€IC 040, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Lulishtja | 55 M2 | 77.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje, i rikonstruktuar dhe mobiluar ne fundmi. Ndodhet ne katin 12 jo te fundit prane lulishtes te Komuna e Parisit. Per me shume na kontaktoni. Super mundesi investimi., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
77.000,00 euro

VASIL SHANTO

Prane Shkolles | 70 M2 | 330 Euro

Jepet apartament 1+1pallat ekzistues, apartament i restauruar, mobilim bashkekohore, kondicioner mjaft komod, 70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
330,00 euro/muaj

ZYRE 1+1 NE SHITJE NE BLLOK RRUGA SAMI FRASHERI (ID 4161038)

Ne Bllok, rruga Sami Frasheri, ne nje nga zonat me te kerkuara | 58 M2 | 136.000 Euro

Shitet zyre 1+1, me siperfaqe 58 m² me hipoteke, kati 2 nga toka pallat i Ri me ashensor, ekspozim i mire ne rruge, organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma, tualet me dritare, i pershtatshem per zyra biznesi e cfaredo aktiviteti, klinika, qender estetike etj., 58 M2, Property ID : 4161038 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
136.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE ISH-EKSPOZITES NE TIRANE (ID 4119127)

Ne Myslym Shyr, prane ish-Ekspozites | 103.5 M2 | 107.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 53.5 m²+ 50 m² verande, kati 1, me hipoteke, i rikonstruktuar totalisht, bosh, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.I pershtatshem dhe per ambjent biznesi, 103.5 M2, Property ID : 4119127 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
107.000,00 euro

VASIL SHANTO

Prane Kryqezimit | 47 M2 | 280 Euro

Jepet studio apartament , mobilim i ri bashkekohore mjaft komod ., 47 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
280,00 euro/muaj
)