Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hotel Prestige | 67 M2 | 300 Euro

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organiz...

Botuar me 08/10/2018
300,00 euro/muaj

RR. “FROSINA PLAKU,

tek kompleksi Kontakt, | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 9, i mobiluar, arredim bashkohor, ndertim teper cilesor.

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

TEK LIQENI ARTIFICIAL

Shitet | 110 M2 | 100.000 Euro

Ap.2+1, 2 banjo, 110 M2, ambiente te perbashketa. Me hipoteke.

Botuar me 16/10/2018
100.000,00 euro

TEK LIQENI ARTIFICIAL

Shitet | 79 M2 | 58.000 Euro

1+1, 79 M2, I pamobiluar, me hipoteke

Botuar me 16/10/2018
58.000,00 euro

RR. HALIT BEGA

tek shkolla Bajram Curri | 25 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera garsioniere ne nje shtepi private, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
70.000 leke

TEK PALLATET AGIMI

mbi Kafe Romen | 54 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 54 M2, kati 6, i mobiluar, me mobiljet e domosdoshme

Botuar me 15/10/2018
30.000 leke

PERBALLE MISTO MAMES

TEK AML-ja | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
15.000 leke

KOMUNA E PARISIT

prane ish new york | 72 M2 | 35.000 Leke

Komuna e Parisit prane ish New York...Jepet me qera apartament 1+1 i me nje mobilim bashkekohor.Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe jepet per 35,000 leke te reja/muaj i PADISKUTUESHEM...(nuk disponojme foto)Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, 72 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire - REGER IMOBILIARE

Botuar me 15/10/2018
35.000 leke/muaj

MISTO MAME

pallatet Cabej | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, me k/bufe

Botuar me 15/10/2018
22.000 leke

RRUGA E DURRESIT

Mbrapa shkolles ‘Qemal Stafa’ | 65 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte super i mobiluar. Ka nje sallon, ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi., 65 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
250,00 euro/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI

Pallati Pira | 126 M2 | 97.020 Euro

Shitet apartament e ndare ne dy hyrje dhome e kuzhine, 126 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
770,00 euro/m2