Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

KODER KAMEZ,

jepet me qera kati I I nje vile dy kateshe | 80 M2 | 16.000 Leke

1+1, k/bufe, 80 M2

Botuar më 25/05/2020
16.000 leke

RR. "5 MAJI", MBRAPA QENDRES CONCORD,

ne nje zone shume te mire | 70 M2 | 25.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 6, ashensor, bosh, me kundra/bufe. Punime teper cilesore.

Botuar më 25/05/2020
25.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburant Kastratit | 75 M2 | 93.750 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, kati 5, ashensor, verande, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke. Mundesi pershtatje ne 2+1

Botuar më 25/05/2020
93.750,00 euro

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, ka mbaruar pallati karabina dhe tulla, Nuk bashkepunojme me agjensi,, 57.7 M2, kati 3, me hipoteke te rregullt trualli, dhe hyrja e regjistruar ne hipoteke ne emrin e shitesit.Cmimi i zones 1200-1300 E/m shitet okazion

Botuar më 25/05/2020
51.930,00 euro

UNAZA E RE ,AFER ISH FUSHES TE AVIACIONIT

Jepet me qira shtepi private 1+1 e kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme + wifi | 50 M2 | 22.000 Leke

50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
22.000 leke/muaj

UNAZA RE

100 m poshte pallatit VILA L | 70 M2 | 17.500 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
17.500 leke/muaj

RRUGA KORCA KOMPLEKSI TID PALLATI G KAT 5 GOLEM

Miami Beach | 69 M2 | 31.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje komplex residencial,200 m larg detit, 69 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per cifte te reja

Botuar më 25/05/2020
31.000,00 euro

PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3

Kompleksi Tirana Golden park, Ish Qyteti i Nxenesve | 67 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 67 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Aktualisht eshte e dhene me qera por lirohet ne cdo kohe

Botuar më 25/05/2020
30.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT NE QENDER TE TIRANES

Rruga "Mine Peza", pallati 87/1, shkalla 4, apartamenti 31 | 64 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera nje hyrje 1 + 1 + WC, 64 m2. Adresa: rruga "Mine Peza", pallati 87/1, shkalla 4, apartamenti 31. E pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, e mobiluar, kondicioner ne cdo dhome. Uje 24 ore ne dite. Cmimi: 30.000 lek/muaj. Kontakt: Gjon Lazri cel/0676344001, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 25/05/2020
30.000 leke/muaj

ALLIAS, 200M MBRAPA FAKULTETIT TE MJEKSISE

Afer spitalit Amerikan 2 | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar ne katin e pare. Dhoma e gjumit eshte me krevate tek., 50 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 25/05/2020
22.000 leke/muaj
)