Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. "E DIBRES",, mbas Viles Gold, 65 M2, 35.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 65 M2, Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me kondicioner inverter, ballkon. Jepet per te huaj ose familjar, JO AGJENSI!!

35.000 leke

Botuar më 20/05/2019

Telefon