Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHESHI WILSON

prane Postes nr 8 | 55 M2 | 330 Euro

Sheshi Wilson prane Postes 8, jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 4 n...

Botuar më 23/06/2021
330,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 ISH PARKU ME HIPOTEKË

Rruga Kongresi Lushnjes, | 63 M2 | 55.000 Euro

Kati 1 pallat parafabrikat me siperfaqe:63m2Cmimi: 55.000€, 63 M2, 1 banjo

Botuar më 20/06/2021
55.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI I MANASTIRIT PRANE PEDIATRISE (ID 4119137).

Ne rrugen Kongresi i Manastirit poshte Pediatrise, | 53 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqja 53 m², me hipoteke, pallat ekzistues, kat i 4, bosh, tualet me dritare, ballkon, korridor, parket, orientim Veri-Jug.Cmimi 49000 euro i diskutueshem., 53 M2, Property ID : 4119137 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/06/2021
49.000,00 euro

YZBERISHT

YZBERISHT | 66.1 M2 | 51.600 Euro

Apartamente 1+1ne shitje me sip 66.1m2 me vendodhje ne Yzberisht.Organizohen ne:dhome ndenje dhe gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon.Punimet jane ne fazen perfundimtare.Sip, 66.1 M2, gjendja: e re

Botuar më 24/06/2021
51.600,00 euro

MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI | 65 M2 | 94.500 Euro

SUPER OKAZION!!!Shitet super apartament 1+1me sip 65 m2.me vendodhje te Myslym Shyri.Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt me mobilje te Prestige Home dhe shitet totalisht i mobiluar., 65 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 24/06/2021
94.500,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 75 M2 | 450 Euro

Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare si dhe eshte i shtruar me parket.Apartamenti eshte ne proces mobilimi me gjithcka te re. Organizimi sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon. Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken. Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit., 75 M2, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm.

Botuar më 24/06/2021
450,00 euro

OKAZZION!!! APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, NE AFERSI TE ARTISTIT NE TIRANE (ID 4119140)

Ne Don Bosko, ne afersi te Artistit, | 86 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 86 m², kati 5 fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, ballkon, orientim me diell.Shitet 52000 euro, 86 M2, Property ID : 4119140 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/06/2021
52.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA PRANE OTP BANK NE TIRANE (ID 4119139)

Rr. Muhamet Gjollesha, afer OTP Bank, | 50 M2 | 57.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 50 m², kati 3, me dokument te rregullt hipotekor, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor shperndares per dhomat, e gjithe shtepia me parket, kondicioner, depozite uji.Shitet 57.000 Euro, 50 M2, Property ID : 4119139 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/06/2021
57.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE FARMACI DAJA NE TIRANE (ID 4219159)

Bllok, prane Farmaci Daja, | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 4 i banimit, 2 kondicionere, tualet me dritare, 2 ballkone, orientim me diell, Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i shtruar i gjithi me parket, ne cmim perfshihet dhe internetiJepet me qera 400 euro, 70 M2, Property ID : 4219159 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/06/2021
400,00 euro

GARSONIERE ME QERA KODRA E DIELLIT

Kodra e diellit | 36 M2 | 250 Euro

Jepet me qera garsoniere+oborr me qera tek kodra e diellit. Garsonierja ka siperfaqe 36 m2 dhe eshte e mobiluar ne menyre moderne. Per me shume na kontaktoni., 36 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/06/2021
250,00 euro/muaj

GARSONIERE ME QERA KODRA E DIELLIT

Kodra e diellit | 36 M2 | 250 Euro

Jepet me qera garsoniere+oborr me qera tek kodra e diellit. Garsonierja ka siperfaqe 36 m2 dhe eshte e mobiluar ne menyre moderne. Per me shume na kontaktoni., 36 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/06/2021
250,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E VASIL SHANTOS PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4119068 )

Vasil Shanto, prane Big Market, | 47 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 47 m², me Hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues, 2 kondicioner, dhome gjume, dhome garderrobe, tualet me dritare, ballkon, orientim Jug-Perendim.Cmimi i shitjes 62000 euro., 47 M2, Property ID : 4119068 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/06/2021
62.000,00 euro
)