Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMBINAT

Shkolla musine kokalari | 70 M2 | 25.000 Leke

Tiranë Apartament qira dhe shitje në Kombinat. Sipërfaqe 70m2, kati 2, Organizuar ...

Botuar më 25/03/2020
25.000 leke/muaj

KOMPLEKSI "GREEN CITY"

Unaza e Re, pas Karburant kastratit | 71.4 M2 | 57.000 Euro

1+1, orientim jug-lindje, 71.4 M2, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dh...

Botuar më 24/03/2020
57.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RRUGA E ELBASANIT, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen Tereza | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet 1+1 eshte i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bizn...

Botuar më 19/03/2020
109.000,00 euro

RR. "DED GJON LULI"

pallati i Piaces | 78 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, i mobiluar, kati V.

Botuar më 01/04/2020
400,00 euro

RRUGA MUHAMED VELIU

tek Fresku, rruga thesarit | 50 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 1, i mobiluar, Uje dhe drita te perfshira ne cmim

Botuar më 01/04/2020
13.000 leke

RR. "KOMUNA E PARISIT"

mbi Lulishten | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati IX, e mobiluar. ne cmim perfshihet dhe ashensori, 65 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/04/2020
30.000 leke/muaj

SHESHI SHQIPONJA

jepet | 60 M2 | 20.000 Leke

Me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 01/04/2020
20.000 leke/muaj

LAPRAKE

Afer me spitalin ushtarak,buze rruges kryesore | 65 M2 | 23.000 Leke

65 M2, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/04/2020
23.000 leke/muaj

UNAZA E RE, SIPER BAR "FOX-IT"

siper bar "FOX-it" | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, me afat te gjate, 60 M2, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/04/2020
250 leke/muaj

UNAZA E RE, SIPER BAR "FOX-IT"

UNAZA E RE, siper bar "FOX-it" | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me afat te gjate, 70 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/04/2020
30.000 leke/muaj

TEK SANATORIUMI

Prane shkolles | 22 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, e mobiluar, 22 M2, i mobiluar, 069 21 89 845

Botuar më 01/04/2020
10.000 leke

RR. PJETER BUDI, QYTETI STUDENTI

Rr. Pjeter Budi, Qyteti Studenti | 63 M2 | 250 Euro

63 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 01/04/2020
250,00 euro/muaj

PRANE "BRRYLIT"

Tek "Brryli" | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 prane "Brrylit".Apartamenti ia nje sip. 60m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje.Preferohen familjare ose cifte!, 60 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/04/2020
25.000 leke/muaj
)