Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

PRANE RESTORANT DURRESIT

shitet 1+1 | 52.2 M2 | 60.000 Euro

Orjentim veri perendim, 52.2 M2, kati 8, totali i kateve 9, i mobiluar, pallat i ri.

Botuar më 12/07/2020
60.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU"

perballe shkolles 7 Marsi | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, e pershtatshme per dyqan. Cmimi

Botuar më 12/07/2020
55.000,00 euro

SHKOZET DURRES

SHKOZET | 68 M2 | 32.000 Euro

Ne Durres ne Shkozet perballe ish-Bonifikimit SHITET ap 2+1 me sip 68 m2. Ap ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje dhe nje tualet me dritare. Orientimi shume i mire. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 32.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 68 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 11/07/2020
32.000,00 euro

SARANDE LAGJA 4 KODER

Lagja 4 Koder | 55 M2 | 32.000 Euro

Ne Sarande ne Lagjen 4 Koder SHITET apartament me siperfaqe 55 m2. Apartamenti shitet i mobiluar, ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga korridori, 1 dhome gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, tualet dhe ballkon.Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 32.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2020
32.000,00 euro

SARANDE PRANE KOMPLEKSIT BOUGAINVILLE

Kompleksi Bougainville | 49 M2 | 22.000 Euro

Ne Sarande mbi Kompleksin Bouganville SHITET ambjent me sip 49 m2 ne katin zero te nje ndertese 4 kateshe ne gjendjen si ne foto. Mund te sherbeje per dyqan, garsoniere, apartament etj. Ne krahe te ambjentit ka dhe nje bace.Zona shume e qete me pamje panoramike te Gjirit te Sarandes. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 22.000 euro i PA diskutueshem.CEL. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 49 M2, totali i kateve 4, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 11/07/2020
22.000,00 euro

OKAZION! RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, ka mbaruar pallati karabina dhe tulla, Nuk bashkepunojme me agjensi,, 57.7 M2, kati 3, me hipoteke te rregullt trualli, dhe hyrja e regjistruar ne hipoteke ne emrin e shitesit. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i zones 1200-1300 E/m shitet okazion

Botuar më 11/07/2020
51.930,00 euro

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR LUX

Jepet me qera te Kompleksi Halili, Vila Gold super Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ndodhet ne nje zonat me te mira te Tiranes. | 70 M2 | 400 Euro

Duke dhene akses dhe lehtesira per nje jetese lux. Orientimi i apartamentit eshte Juglindje gje qe i jep ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte i organizuar nga nje sallon i madh, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ofron mundesi parkimi dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 12-katesh. Ka nje siperfaqje prej 70 m2., 70 M2, 1 ambjent, kati 7, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 11/07/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Mbrapa Mondial Hotel | 50 M2 | 30.000 Leke

Dhom gjumi e rregullt, dy divan qe hapen, sob, firgorifer, lavatirce, Tv, 50 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 11/07/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA LUCIE MILOTI

perballe Blackstone Lounge te rruga 5 Maj | 80 M2 | 18.000 Leke

Hyrje 1+1 e mobiluar kati 3, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 11/07/2020
18.000 leke/muaj

RRUGA "VLLAZËRIMI",TIRANË

Fundi i ish-fushës së Aviacionit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera nje garsoniere ne shtepi private,plotesisht e mobiluar,me te gjitha kushtet e nevojshme,e pershtatshme per 2 persona, 50 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2020
20.000 leke/muaj
)