Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar me 15/11/2018
52.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 67 M2 | 55.600 Euro

Botuar me 13/11/2018
55.600,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar me 09/11/2018
380,00 euro/m2

TEK ASTIRI

prane Viles L | 65 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, me hipoteke, pjeserisht e kompletuar

Botuar me 15/11/2018
40.000,00 euro

RR. “SOKRAT MIHO”,

200m poshte Viles L, | 54 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 5, hyrje e rregulluar. Dokumenta ne proçes legalizimi.

Botuar me 15/11/2018
36.000,00 euro

SHENGJIN

shitet 1+1 | 69.5 M2 | 55.000 Euro

Kati 8, e kompletuar, 69.5 M2, me hipoteke.

Botuar me 15/11/2018
55.000,00 euro

RR. FORTUZI

mbrapa ministrise se Drejtesise | 40 M2 | 48.000 Euro

Shitet garsoniere, 40 M2, kati 5, ashensor, pallat i ri, hipoteke, e kompletuar, +20m verande 500e/m²shitet per arsye te largimit nga Shqiperia

Botuar me 15/11/2018
1.200,00 euro/m2

RR. MUHAMET GJOLLESHA

perballe me universitetin sportiv | 54 M2 | 80.000 Euro

Shitet 1+1 per biznes, 54 M2, pallat ekzistues me tulla te bardha, me pamje nga rruga, e restauruar me punime ekstra

Botuar me 15/11/2018
80.000,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor, me hipoteke, uje dhe drita 24h.

Botuar me 15/11/2018
52.000,00 euro

FILLIM I KODRES SE DIELLIT

pa vajte te rezidenca kodra e diellit | 65 M2 | 63.000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR ME MOBILIM BASHKOHOR TE RI, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ME HIPOTEK - Diamond

Botuar me 15/11/2018
63.000,00 euro

ALI DEM

shkolla Kushtrimi i Lirise | 58 M2 | 53.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke ,+ Garazhd , Apartament ne pallat te ri me ashensor shitet me cmim okazion per arsye emigrimi, 58 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 14/11/2018
53.000,00 euro

APARTAMENT MOBILIM LLUKSOZ TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

buze liqenit | 78 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera ne katin e 3 te nje pallati teper cilsor te firmes SALIDHARI ME MOBILIM TEPER TE MIRE LLUKSOZ DHE BASHKKOHOR dhe me pamje panaronamike te liqenit, me roje 24ore posht pallatit dhe administrim, 78 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kondisjoner - Diamond

Botuar me 14/11/2018
300,00 euro/muaj

RR. “DURRESIT,

afer Mon Chery dhe Mullirit te Vjeter | 30 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati I, hyrje e mobiluar

Botuar me 14/11/2018
22.000 leke