Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE BULEVARDIT TE RI

Jordan Misja | 70 M2 | 210 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1 midis rruges Don Bosko dhe Jordan Misja. 2 minuta nga bu...

Botuar më 29/05/2020
210,00 euro/muaj

RR. “KOMUNA PARISIT”,

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, me tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 31/05/2020
12.000 leke/person

RRUGA KRISTO FLOQI

perballe UET | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke

KRISTAL CENTER

stacioni kristalit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i 1 i nje vile dy kateshe, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, me vend parkimi

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

JEPET SUPER AP 1+1 RR ELBASANIT

pran Liceut | 75 M2 | 400 Euro

Jepet Apartmant 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet dhe me pozicion shume te mire, 75 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
400,00 euro/muaj

QENDER

prane Hotel Operas | 64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 , siperfaqe 64 m², me Hipoteke, kati 2, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dhom gjumi, tualet, ballkon , kondicioner, orientim me diell., 64 M2

Botuar më 30/05/2020
75.000,00 euro

TEK SANATORIUMI

prane shkolles | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar, 0.692.189.845

Botuar më 30/05/2020
10.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

perballe policise bashkiake | 60 M2 | 33.000 Leke

1+1, i mobiluar mire, pallat egzistues., 60 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
33.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES, PERBALLE TOPTANI CENTER

Pallati i Albsig | 69 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apart 1+1 (preferohet per biznes), 69 M2

Botuar më 30/05/2020
400,00 euro/muaj

UNAZA E RE

1+1 | 66 M2 | 25.000 Leke

Bulevardi i ri, prane big market, 66 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

MISTO MAME

ne vazhdim te pallateve Cabej | 72 M2 | 42.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 72 m², me Hipoteke, kati 6 banim jo i fundit, ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, bosh, nuk shitet me kredi., 72 M2

Botuar më 30/05/2020
42.000,00 euro
)