Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “XHANFIZE KEKO”,

ne zone te mire, tek stacioni i autobuzit i Kinostudios dhe Porcelanit, prane Restorant Molla | 45 M2 | 6.500 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ndarje qeraje, Garsoniere & 1+1
Rr. “Xhanfize Keko”,, ne zone te mire, tek stacioni i autobuzit i Kinostudios dhe Porcelanit, prane Restorant Molla, 45 M2, 6.500 leke
I mobiluar, kati 3
Përshkrim

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 3, i mobiluar, Jepet per vajza ose ndarje qeraje

6.500 leke/person

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)