Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

TEK ASTIRI

nga krahu i rruges tjeter | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke/muaj

PEDONALJA E TIRANES

Tek Kalaja e Tiranes | 60 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1, tek Pedonalja, ne qender te qytetit, kati i 1 i nje vile, super mobilim, 4 shtreter, cdo gje e re, tualet me dritare, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
40.000 leke/muaj

RR. SIRI KODRA

tek hotel Meridiani | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke

RR. 5 MAJI

tek Concord Center | 64 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, 4 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, vetem me k/bufe

Botuar më 09/07/2020
22.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Bulevardi Gjergj Fishta | 60 M2 | 270 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+ ballkon, kati i 10, pallat me ashensor, i mobiluar., 60 M2, 3 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
270,00 euro/muaj

BLLOK

Tirane | 70 M2 | 340 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te mireaministruar dhe te ri, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
340,00 euro/muaj

RR."MUHAMET GJOLLESHA"

tek shkolla Vasil Shanto` | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona. Garanci 20.000Leke

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke/muaj

RR. "ALI DEMI",

TEK SHKOLLA KUSHTRIMI I LIRISE, | 25 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
14.000 leke

PORCELAN

Prane TV Klan | 75 M2 | 47.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Porcelanit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nje nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume facilitete si transport urban, shkolla, kopshte, spitale etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 75 M2, 1 banjo

Botuar më 09/07/2020
47.000,00 euro

FRESKU

Rr. "Muhamed Deliu" | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar, shtepi private

Botuar më 09/07/2020
18.000 leke
)