Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 55 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
36.000,00 euro

RRUGA UNIVERSITETIT

Prane universitetit | 55 M2 | 2.500.000 Leke

Shiten 2 hyrje 1+1, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/12/2018
2.500.000 leke

RRUGA SHABAN BARDHOSHI

Kryqezimi i fundit i rruges Shaban Bardhoshi | 40 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/12/2018
11.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Lokal Artisti | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me te gjitha mobiljet dhe paisjet moderne me internet te paguar

Botuar më 13/12/2018
300,00 euro/muaj

PRANE UET-SE

tek supermarket One Stop | 65 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, ashensor, me pamje nga Lindja, me kondicioner, pallat i ri, mobilimi i ri, i pabanuar me pare. Uje dhe drita 24h

Botuar më 13/12/2018
34.000 leke/muaj

9-KATESHET, RRUGA E BARRIKADAVE

Turdiu center | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 te 9-katëshet, pranë Prokurorisë së Përgjithshme. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjje aneks gatimi, një dhomë gjumi, , një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjendet në katin VI-të pallatit. Eshtë i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner., 65 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/12/2018
300,00 euro/muaj

ALI DEM

perballe fushes se ali demit | 52 M2 | 49.000 Euro

Shitet 1+1, 52 M2, kati 4, totali i kateve 5

Botuar më 13/12/2018
49.000,00 euro

RR. "BESIM ABDIU"

Tregu Elektrik, prane kopshtit Nene Tereza | 54 M2 | 5.700.000 Leke

Shitet 1+1, 54 M2, kati 6, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 13/12/2018
5.700.000 leke

MBRAPA AMBASADES GJERMANE,

ne zone te mire, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, e pershtatshme per cift, jo duhanpires

Botuar më 13/12/2018
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Kristal Center | 84 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 84 m2, i mobiluar bukur me te gjitha pajisjet te paperdorura me pare. Apartamenti nuk eshte banuar me pare. Ndohet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Punime cilesore, kondicionim, sistem kamerash, horizont te lire nga ballkoni. Zona eshte mjaft e qete, orientimi nga perendimi. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon., 84 M2, 1 banjo, Per me shume informacion kontaktoni Visardin, 0675088807 - Mei Realty

Botuar më 13/12/2018
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

Yzberisht | 55 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, orientim jug,me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
36.000,00 euro