Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TE KTHESA E KAMZES

Te pallati i verdhe. | 61 M2 | 20.000 Leke

61 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/09/2019
20.000 leke/muaj

TE KTHESA E KAMZES

Ngjitur me pallatin e verdhe, ne rrugen kryesore dhe me stacionin e autobusit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/09/2019
20.000 leke/muaj

LUSHNJE

Ngjitur me pallatin me tre kolona, bulevardi palmave | 74.8 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet 1+1. Me hipotekë, me kontratë uji dhe dritash, 74.8 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire

Botuar më 15/09/2019
3.000.000 leke

RRUGA MINE PEZA 238

afer Qendres | 56 M2 | 110.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mund te perdoret dhe per Dyqan.

Botuar më 15/09/2019
110.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA

Te Kafja e Rremes,prane shkolla Vellazerimi | 46 M2 | 2.400.000 Leke

Shitet 1+1, 46 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/09/2019
2.400.000 leke

RRUGA TEODOR KEKO

Perballe Hotel Roland-it | 58 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2

Botuar më 15/09/2019
15.000 leke

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Ngjitur me shkollen Andon Zako Cajupi | 16 M2 | 10.000 Leke

Garzoniere 1 dhome + Banjo, 16 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, oborr, bosh, gjendja: e mire, Garzoniere ,dhome +banjo

Botuar më 15/09/2019
10.000 leke/muaj

RRUGA THANAS ZIKO

Prane gjimnazit Partizani | 56 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/09/2019
60.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Laprake | 40 M2 | 15.000 Leke

Jemi 2 goca studente kerkojme nje shtepi me qera, 40 M2, 1 banjo, i mobiluar, 2 krevata ose 1 dopio

Botuar më 15/09/2019
15.000 leke

RR. JORDAN MISJA

perballe lavazh 007 | 71 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 71 M2, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Para nje viti eshte lyer hyrja komplet e bardhe.Eshte plot drite dhe diell

Botuar më 15/09/2019
24.000 leke/muaj