Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE CONDOR CENTER (ID 4111238).

Ne rrugen e Kavajes prane Condor Center | 70 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqja 70 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3, ashensor, i mobiluar, korridor, tualet, kondicioner., 70 M2, Property ID : 4111238 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
73.000,00 euro

JEPET ME QIRA KATI 3 I NJE VILE 4 KATESHE ME SIPERFAQE 60M2 NE RRUGEN JORGO PLAKU

afer tregut te Medreses ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 60 M2 | 25.000 Leke

Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:25.000ALL, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
25.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane ish Ekspozites | 76 M2 | 400 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, ish-Ekspozita, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 76 m2, kati i 12 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 tualete, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 400 Euro ne muaj., 76 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/03/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA NDRE MJEDA

afer me kontakt | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
25.000 leke

RRUGA E DURRESIT

prane Gjimnazit Qemal Stafa | 50 M2 | 30.000 Leke

Rruga e Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”, jepet apartament 1+1 me qera, i mobiluar, siperfaqe 50 m2, kati 3 ne pallat egzistues. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i restauruar plotesisht.Jepet me qera 30.000 leke ne muaj., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
30.000 leke/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE RRUGA QEMAL STAFA AFER SHKOLLES KUQE NE TIRANE (ID 4119028 )

Rruga Ismail Qemali, afer Shkolles Kuqe | 57 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m², kati 3 i banimit jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon i mbydhur me vetrate, orientim me diell,, 57 M2, Property ID : 4119028 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
55.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES PRANE FARMACISE 10 NE TIRANE (ID 4111136 )

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10 | 74.4 M2 | 64.260 Euro

Shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni, orientim me diell.ne katin e 4 apartament 1+1 me siperfaqe 73.7 m²,ne katin e 9 apartament 1+1 me siperfaqe 71.4 m²., 74.4 M2, Property ID : 4111136 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
64.260,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE BULEVARDIN ZHAN DARK PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121500)

Bulevardi Zhan Dark, tek Brryli | 65 M2 | 66.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 65 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, shitet i mobiluar sic eshte, orientimi Jug., 65 M2, Property ID : 4121500 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
66.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE RRUGEN DON BOSKO PRANE VIZION PLUS NE TIRANE (ID 4211539 )

Rr. Don Bosko, afer Golden Day Bar,perballe Vizion Plus | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri,i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 80 m², kati 9 me ashensor,2 kondicioner, 1 tualete, ballkon, orientim me diell., 80 M2, Property ID : 4211539 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
400,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RRUGA FABRIKA E QELQIT, KOMBINAT NE TIRANE (ID 4119097)

Tek rruga e qelqit, ne Kombinat | 48 M2 | 44.500 Euro

Shitet Apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqe 48 m², kati 4 ne pallat egzistues, i mobiluar me te gjitha, tualet, ballkon., 48 M2, Property ID : 4119097 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/03/2021
44.500,00 euro
)